Ben saclarımı uzamasını istiyorum

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Ben saclarımı uzamasını istiyorum
Şimdi sizden istedigim bana uygun ve bütçemi açmayacak bi öneri vermenizi rica ediorm böle yaparsanız sizden cok memenun olcagım işte size sorum ;

Ben saclarımı uzamasını istiorum ve saclarımın rengibi acmak bu arada benim sac rengim koyu kumral ama bunları yaparken sac rengim koyulaşmasın çünkü bazı sac uzatma bitkisel yöntemler sacı koyulaştıra biliomuş ve tırnaklarımın uzamasını kirpiklerimin uzamasını ve daha temiz bir cilde yani rahatlamış bir cilt istiorm bunu yaparkende cildimin tenin beyaz olmasını istiyorum ve selülitleri yakacak veya yaglarımı yakaca bi bitkisel dogal yöntem varsa bunları yapacagım lütfen bana söleyiniz bu dileklerimi söylerseniz cok memnun olurum bu sizin önerdiginiz önerileri uyguyacam ins güzel sonuclar alırım ve arkadaslarımı da örenecigim lütfen bana yardımcı olun sayın yetkili kisi . .

LütFen Bu KonuLa İlgili Yorum Yaparsanız Sevinirim Bana Yardımcı olun lütfen . .!

Merhabalar Değerli Misafirimiz,

Saçlarınızın çabuk uzaması için size iki alternatif sunmak istiyoruz.
1. HC saç bakım yağı ( bu aynı zamanda kipriklerinizide utazacaktır ) Saçlarınızı istediğinizden daha çabuk uzatarak bakım da yapacaktır BURADAN BULABİLİRSİNİZ
2. Turp suyu ve yumurta sarısı karışımı ( bu denenmiştir ) BU KONUYA BURADAN
ULAŞABİLİRSİNİZ.

Tırnaklarınız için ise; size tek önerimiz limondan faydalanmanızdır. Onu şöyle kullanacaksınız. İkiye böldüğünüz limonun suyu ile ellerinizi minimum 10 dakika kadar ovalayıp, limonun kabuklarınada tırnaklarınızı batırıp çıkartabilirsiniz. Ojenizin yada tırnak cilanızın içine 2-3 damla limon damlatmanız tırnaklarınıza bakım yapacaktır. ( Bu da denenmiştir )

Geri