1. kaprisli

  kaprisli Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  13 Kasım 2008
  Mesajlar:
  4.310
  Beğenilen Mesajlar:
  19
  Ödül Puanları:
  0

  Ben Sanmıştım ki...

  Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

  Ben sanmıştım ki, şey yani, neyse boşver. Anlamazsın zaten. Ben gibi sevmemişsin baksana. Gözlerin ölümden kalma bir soğuklukla bakıyor, yakmıyor içimi eskisi gibi. Her şey eski olmuş sende artık belli. Belli ki giderken değil daha bitti demeden unutmuşsun beni. Oysaki ben şey yani, şey sanmıştım, gittiğinde gurur değil aşkımız galip gelirde tekrar barışırız.


  Ben sanmıştım ki, bu ayrılık daha çok yaklaştıracak bizi bir birimize. Hasretle geçen her günün pişmanlığıyla yanıp tutuşacak, bir daha ayrılmayı dilimizin ucuna getirmeyi bile ölüm sayacağız sanmıştım.  Ben sanmıştım ki, estiğinde rüzgar sende beni düşünüyorsun. Kokusunu getir bana rüzgar diye yalvarışlarını duyduğumu sanmıştım, rüzgar dalları bir birine vurduğunda. Sanki her yağmur damlası bir dua olup düşüyordu meleklerin avuçlarından. Ve tüm efsane aşklar amin diyorlar sanmıştım yürekten ettiğini düşündüğüm dualara.


  Çınladığında kulaklarım, bensizliğin isyanları başlıyor sanmıştım yüreğinde. Nerdesin diye duvara çarpan çığlıkların var sanıyordum, giderken suskun kalan dilinde.


  Yağmur bulutları toplandığında gözlerimde, benim kadar olmasa da seninde gözlerinde yaşlar var sanmıştım. Boş yere geçen günlerimize, sana bana yani ikimize ve bir türlü gelmeyen ve gelmeyecek olan geleceğimize ağlıyorsun sanmıştım.


  Gecenin bir yarısı çaldığında telefonum bin bir ümitle sensin sanmıştım. Geceleri uyuduğumu bile bile arardın beni bilmem hatırlıyor musun? Hani üstüm açık kalmasın diye kaç kez uyandırdın beni uykumdan. Şimdi her gece üstüm açık yatıyorum aklına gelirim de ararsın sanmıştım.


  Ben sanmıştım ki, sen de benim gibi gezdiğimiz yerlerde aşkımızın gölgesiyle geziyor, birlikte oturduğumuz bankta hayalimle konuşuyorsun. Ay, kayan yıldızlara ağlarken seninde gökten düşen yıldızlardan beli dilediğini sanmıştım.


  Ben sanmıştım, senin sanmadıklarını. Ben sanmıştım, ayrılığın koca bir yalan olduğunu. Ben sanmıştım tüm masalların mutlu sonla bittiğini. Ben sanmıştım seni özlediğim gibi seninde benimleyken beni özlediğini.


  Yüreğinde ben, gözlerinde ben, dilinde sayıkladığın ve içine dolan nefesin ben sanmıştım kendimi. Ne kadar da yanılmışım.
  Olmayacak bir sevdanın, doğmuş olan bir ihaneti büyütmüşüm içimde hemde sevgiyle. Anlamak için sözlerimi yorma kendini. Sanıyorum ki, yine anlamayacak yine umursamayacaksın bugüne kadar olduğu gibi.


  Sahi ben sen olmuşken, söyle sen kimdin...

  alıntı

   
Ben Sanmıştım ki... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Aldattığın Ben Değildim ki..........

  Aldattığın Ben Değildim ki..........

  Aldattığın Ben Değildim ki.......... Bunlar doğru değil diye bağırmak, hatta karşısındaki adamı parçalamak istedi, hem de tek tek her zerresine ayırarak..olmazdı ama yapamazdı ki... Salon etrafında döndü, döndü, döndü... Başka biri vardı demek, bunca yıllık emek başka tenin çekiciliğine kurban edilmişti demek... Ya benim sevgim, ya benim aldanmışlığım... Çok güvendiği adam ne kadar kolay...
 2. Aldattığın Ben Değildim Ki....

  Aldattığın Ben Değildim Ki....

  Bunlar doğru değil diye bağırmak, hatta karşısındaki adamı parçalamak istedi, hem de tek tek her zerresine ayırarak..olmazdı ama yapamazdı ki... Salon etrafında döndü, döndü, döndü... Başka biri vardı demek, bunca yıllık emek başka tenin çekiciliğine kurban edilmişti demek... Ya benim sevgim, ya benim aldanmışlığım... Çok güvendiği adam ne kadar kolay unutmuştu demek tüm yaşanmışlığı......
 3. Çocuğunuzda ki benleri önemseyin!!

  Çocuğunuzda ki benleri önemseyin!!

  Özellikle yazın güneşten dolayı çok çıkıyor bu lekeler.Hele ki yüzde çıkanlar daha bir kötü görünüm veriyor.Çocuklarınızda ilerki yaşlarda sorun olmasını istemiyorsanız tedbirli olmanız gerekiyor. En değerli varlıklarını sağlıklı bireyler olarak yetiştirmek isteyen anne ve babalar; çocuklarınızdaki ben oluşumlarına dikkat! Güneşin zararlı ışınlarının etkisiyle artış gösteren benlerdeki...

Sayfayı Paylaş