ben sende kalmisim....

Sende Oksuz Kalmisim hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Yapmam dediği şeyi yapanlar yardım Yapmam dediği şeyi yapanlar yardım
Ben büyük bi hata yaptım geçtiğimiz günlerde. Ne yapacağımı bilmiyorum. Yapmam dediğim bi şeyi sinirle yaptım. Ve bunu saklıyorum. Eğer ileriye doğru gidersem ailemi bırakacak dereceye gelebilirim. Ama geri adım atarsam da kendimden vazgeçmek...
Soru-Cevap 2
Ölüler her şeyi hisseder mi ? Ölüler her şeyi hisseder mi ?
Bir kaç gün önce arkadaşlarla konuştuk ölüler hakkın da . Arkadaşlarım ölen biri mezarda hiç bir şey hissetmez ruh başka alemdedir dedi. Madem ölen kişi bir şey hissetmiyorsa niye ölülerinizi çok soğuk yada sıcak suyla yıkamayın onlar hissedirler...
Dini sorularınız ve cevapları 1
Vatanım Sensin dizisinde Efsun karakteri kimdir? Vatanım Sensin dizisinde Efsun karakteri kimdir?
vatanım sensin oyuncu kadrosu, vatanım sensin efsun, vatanım sensin efsun kimdir ile ilgili bilgileri bu konumuz da bulabilirsiniz. 14 Aralık Perşembe günü ekranlara gelen "Vatanım Sensin" dizisine yepyeni bir isim daha katıldı. Dizinin son...
Reytingli Diziler 0
9.sınıf geometrık bıcımlerın ozellıklerı ve hacım formulu alan formulu gıbı seye yardımcı olurmusunz 9.sınıf geometrık bıcımlerın ozellıklerı ve hacım formulu alan formulu gıbı seye yardımcı olurmusunz
lutfen bulan yapsın
Bilmedikleriniz 0
Sende Oksuz Kalmisim Sende Oksuz Kalmisim
Zifir gece icinde; Uykusuzum Ben Yine; Aklimda Eski gunler Avunurum Derdimde.... Bende Kaldi Ellerin.... Cocuk Yuzun; Gozlerin... Yillar Mehrem Surmedi; Delip Gecer Sozlerin.... Gun Agarir Sehirde; Aldi Telas Evlerde Sende...
Aşk Şiirleri 0