1. sheker_shey

  sheker_shey Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  24 Aralık 2010
  Mesajlar:
  1.912
  Beğenilen Mesajlar:
  2.365
  Ödül Puanları:
  230
  Şehir:
  Kocişin götürdüğü yerde:D

  Ben seni SANA rağmen sevdim...

  Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında sheker_shey tarafından paylaşıldı.

  BEN SENİ BÖYLE SEVEBİLMEYİ SEVDİM
  Sen benim sevgimi değil, ben sana sevgimi harcadım sevgilim!
  Ben seni öyle sevdim üstüne alınma sebebi sen değildin. Seni ben sevmek istedim diye sevdim! Sevmek için seni seçtim, pişman da değilim!

  Ben sende, sen dâhil kimsenin göremediklerini sevdim, sakladıklarını, gizlediklerini sevdim. Ben senin sevilmeye değer bulmadığın taraflarını sevdim. Çirkinliklerini, kötülüklerini, çekilmezliklerini, bencilliğini, kinini, nefretini sevdim.


  Ben senin gün aşırı başka birine dönüşmeni izlemeyi sevdim. Başka bir adama her dönüştüğünde başka bir kadın olmaya soyunup, seni bambaşka ama yine sınırsızca sevmeyi sevdim.

  Ben sendeki doyumsuzluğu sevdim. Arsız çocuklar gibi “beni daha çok sev” demeni, gezdirirken parmaklarımı saçlarında, kıvrılıp, kucağımda uykuya dalmanı ve en çok da yüzünde beliren o tarifsiz masumiyeti sevdim.

  Bir kâbusun orta yerinde sırılsıklam uyanıp, yüklenip korkularını, tek söz etmeden çarpıp, kapıyı gitmeni sevdim!

  Gece yarıları tavana diktiğin gözlerine vakitsiz yerleşen kederi ve bir de dudak kenarlarına sinen o içsel devinimlerini görmeyeyim diye pencere kenarlarında dikilip, uyumamı beklemeni ve en çok da uyuduğumu sanıp, arka odada gizli gizli akıttığın gözyaşlarını sevdim!

  Hiçbir şeyden mutlu olamayacak portresi çizerken sen, ben seni mutlu edebilme ihtimalini sevdim!

  “Sıkıldım artık senden!” derken bile, yanımdan bir adım öteye gidemeyişini sevdim.

  Sen ağız dolusu küfürler ederken bana, suskunluğa sığındığımda sabrımdan usanıp, çıldırıp, önüne geleni devirip, kırmanı sevdim! Hırsını alamayıp, kalbimi kırdığındaysa sarhoş olana dek içmek için dışarı çıkıp, sabaha karşı yatmadığım uykumdan beni kaldırmanı, sahil boyu tek kelime etmeden saatlerce el ele yürümelerimizi sevdim!

  Şefkatim ağır geldiğinde kabadayılığa soyunmanı sevdim. Yersiz kıskançlıklarınla ve kuruntularınla zehir ettiğin geceleri bile sevdim.

  Üstünde başka kadınların kokularıyla ve zafer sandığın tek gecelik kaçamaklarının vicdan azabıyla kapıma dikildiğinde seni içeri alıp, sonsuz bir merhametle sana sarıldığımda gözbebeklerinde beliren o çocuksu şaşkınlıklarını sevdim!

  İçinde yanan ihanet ateşinin sıcaklığına dayanamadığında, benim de seni aldattığım yalanına kendini inandırmak için çırpındığında, vakitsiz beni sorgulamanı sevdim, en çok da aslında doğru olmaması için, içinden dualar ederken bana inanmayan gözlerle bakmanı sevdim.

  Seni bıkmadan, usanmadan böylesine fütursuzca sevebildiğim için, sana olan sevgimden, tükenmek bilmeyen sabrımdan, merhametimden ve şefkatimden nefret etmeni bile sevdim!

  Ben senin çevrendeki tüm o kalabalığa rağmen içini kaplayan kimsesizliğini, sahiplenmek isteğiyle yanıp, tutuştuğum sahipsizliğini, paylaşmaktan korktuğun yalnızlığını sevdim.

  En çok da arınmaya çalıştıkça çoğalan günahlarını, bana duyduğun o yapay kini, apansız hortlayan, saklamaya çalıştıkça eline yüzüne bulaşan o başıboş kederini sevdim.

  Ben senin beni başka kadınlarda arayışını sevdim. Bazen beni kıskandırmak, bazen kendini kandırmak için başka kadınlara gidişini, kazanmak için gittiğin uzaklardan yaralarını sarmam için yine bana dönüşünü, yalnız onlara değil, bana ve en çok da kendine yenildiğinin farkındalığında arınmak için bana sığınmanı sevdim.

  Ben senin çocuksu inatlarını sevdim. Bazen neyi savunduğunu bile unutarak saçmaladığına aymanı, sana “haklısın canım” derken aslında içten içe ve sessizce haksız olduğunu kabullendiğini gizlemeni sevdim.

  Ben seni şahitsiz sevdim, seni tutanaksız, belgesiz sevdim. Kafanı karıştırdı, korkuttu seni bu sevgi oysa çok basitti her şey; ben seni sevmek istedim diye sevdim!

  Beni sevip, sevmemen umurumda bile değildi, ben seni sevmeyi sevdim, ben seni böyle sevebilmeyi sevdim! Ben seni hem senin yerine hem benim yerime sevdim! Ben seni her gün her gece hep başka türlü sevdim.

  Benim seni sevdiğim gibi başka birinin seni sevemeyeceğini ve bunun şimdilik farkında olmadığını bilerek sevdim sevgilim! Günün birinde belki benim sevdiğim kadar başka bir kadın daha sevecek seni ama kimse benim sevdiğim gibi sevemeyecek ne yazık ki, bu da benden sana kalacak kara bir lanet sevgilim!

  Sen benim sevgimi değil, ben sana sevgimi harcadım sevgilim!

  Ben seni öyle sevdim üstüne alınma sebebi sen değildin. Seni ben sevmek istedim diye sevdim! Sevmek için seni seçtim, pişman da değilim!
  Seni sevmem için varlığına ihtiyacım yok çünkü ben seni sana rağmen sevdim!

   
 2. *Gizemli Kıs*

  *Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  19 Nisan 2010
  Mesajlar:
  3.742
  Beğenilen Mesajlar:
  260
  Ödül Puanları:
  0
 3. sheker_shey

  sheker_shey Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  24 Aralık 2010
  Mesajlar:
  1.912
  Beğenilen Mesajlar:
  2.365
  Ödül Puanları:
  230
  Şehir:
  Kocişin götürdüğü yerde:D
  :DTeşekkürleeer
   
Ben seni SANA rağmen sevdim... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. "Sana" rağmen "Seni..........."

  "Sana" rağmen "Seni..........."

  Sessizliğimi duyuyor musun? Canımın kırıkları, her nefes aldığımda düşünceme batıyorken, Kalbinin dikenleri beni acıtmıyor dersem, yine duyar mısın beni? Yürekten çağırmayacaktım seni değil mi, sözümü tut(a)madım. Ve biliyorum ki sözünü tutmayan sadece ben değilim. Gelmeyecektin, geldin ve hiç gitmemiş gibi sessizliğime nasıl da karıştın. İzlerini silmek için bu kadar uğraşma,...
 2. Ben Seni Yasaklarda Sevdim...

  Ben Seni Yasaklarda Sevdim...

  Bazen sahile cizdim kalbimi… Dalgalar bir gün alıp götürür mü diye.. Bazen hiç korkmadan ateşlere attım… Kül olur,yok olur unutulur diye.. Bazen kilitledim kalbimin kapılarını… Kimseler görmesin.kimseler girmesin Kimse kendine yer edinmesin diye… Bazen boş duvarlara yazdım Soğuk ve karanlık duvarlara… Bazen paramparça kırdım kalbimi Ama her bir parçasında ki seni Yine çıkaramadım içimden…...
 3. Ben seni sende sevdim

  Ben seni sende sevdim

  Ben en çok sende sevdim çocuk olmayı.. Gül yanaklı çocuklarla kovalamaca oynamayı yada elimdeki simidi bir sokak çocuğuyla paylaşmayı... Bazen oyuncaklara sarılıp ağlamayı sevdim sende...Karanlıktan korkar gibi sensizlikten korkmayı.. aklıma gelen ne varsa hepsini sana anlatmayı,Oyuncaklarıma ikimizin adını verip onları birbirine kavuşturmayı sevdim..Küçücük çocukların kocaman...
 4. Ben Seni Çok Sevdim

  Ben Seni Çok Sevdim

  kısacası ben seni çok sevdim Ben seni çok sevdim. Martıların denize olan Tutkusu kadar... Aşk ateşi ile yanan aşıkların Türküsü kadar. Ben seni çok sevdim Soframdaki ekmek kadar, Su kadar... Ben seni öylesine sevdim ki... Güneşin Sabahları doğup, Ufuklarla Öpüşmesi kadar... Karanlıkların Aydınlıklara Dönüşmesi kadar... Ben seni çok sevdim Kalemle kağıdın Yazıp, çizmesi kadar.....

Sayfayı Paylaş