Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ben şubat 1993'ten şubat 1998'e kadar sigortalı olarak çalıştım.

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ben şubat 1993'ten şubat 1998'e kadar sigortalı olarak çalıştım. Daha sonra işten ayrıldım. 1 mayıs 2004'ten itibaren aylık prim ve hizmet uygulamasına geçtim. Toplam prim ödeme gün sayım 2740 gün. Bana bir haber verilmeksizin '2008 de bütün sigortalar bir çatı altında toplanacak' diye beni de Bağkur kapsamına almışlar. 2008'den 2011'e kadar da 3 yıl 3 ay Bağkur'a ödeme yapmışım. Benim sigorta türüm isteğe bağlı. Tekrar sigortalı olmak için benim ne yapmam gerekiyor şimdiden teşekkür ederim.

Ben şubat 1993'ten şubat 1998'e kadar sigortalı olarak çalıştım. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fatma İşcan Bir Ben Bir Allah Biliyor şarkısı 12 Şubat O Ses Türkiye

Fatma İşcan Bir Ben Bir Allah Biliyor şarkısı 12 Şubat O Ses Türkiye

Fatma İşcan Bir Ben Bir Allah Biliyor şarkısı 12 Şubat O Ses Türkiye Kızlar iyi günler diliyorum öncelikle hepinize ve sonrasında ise o ses türkiye de ki fatma işcan nın söylediği bir ben bir allah biliyor şarkısının sözlerini istiyorum
  2. 14 şubat

14 şubat

Sevgililer günü hatırlanmayacak olan kaç melek var?
  3. 2013 şubat anneleri

2013 şubat anneleri

slm arkadaslar yenı uyeyımm 5 haftalık hamıleyım Allah ızın verırse de subat ayında dogum yapıcam.. yasadıgımız butun tatlı acı guzel sıkıntılı durumları doguma kadar paylasalım ısterım.. umarım onumuzdekı 8 ay boyunca guzel bır arkadaslık ve deneyımlı bırer anne oluruz yorumlarınızı beklıyorum :bathbaby:
  4. Şubat Dizisinin Konusu

Şubat Dizisinin Konusu

Şubat Dizisinin Konusu Nedir Şubat Dizisinin Konusu Hakkında Bilgi Başrollerini Alican Yücesoy ve Melisa Sözen'in paylaştığı Şubat dizisinin konusu nedir bu yazımızda öğreniyoruz Melek'lerim. Şubat dizisi hikayesi hakkında bilgi edinmek istiyorsanız lütfen yazımızın devamını okuyun. Eflatun Film tarafından yapılan ve TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Şubatimkansız bir aşk...
  5. Karadayı 4 Şubat Fragmanı

Karadayı 4 Şubat Fragmanı

Karadayı dizisi gün geçtikçe diziseverleri ekran başına bağlamaya devam ederken, son gelişmelerle birlikte izleyici merakla 17.ci bölümde neler olacağını bekliyor. Mahir Kara, babası Nazif Kara için artık son çabalarını sarfederken ortalık bayağı karıştı. Askerden gelen kardeşi Feride'nin kardeşi Melih'i fena benzeterek hastanelik etti. Artık duruşmada bir karara bağlanacağı son bölümde...

Sayfayı Paylaş