1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Ben Terazi Sevgilim Kova

Konu, 'Terazi Burcu' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Bu ilişkiye evet diyoruz. Kova sizin için biçilmiş bir kaftan! İkinizde iletişimci olduğunuz için uzun sohbetleriniz, canlı tartışmalarınız olacaktır ve yeni fikirler ortaya çıkacaktır. Her ilişkinin olduğu gibi bu ilişkininde pürüzleri olacaktır. Kova burcu özgürlüğüne düşkün, yakın ilişkilerden kaçan bir kişidir. Siz ise evlilikten yanasınız. Siz ilişkinizin ciddileşmesini beklerken Kova'nın bu konudaki uzaklığı sizi çıldırtabilir. Sabırlı olmalısınız., temelde birbirinize çok uygunsunuz.
    Siz ince zevklere sahip zarif bir kişisiniz. Kaliteli, hoş restoranlardan hoşlanırsınız. Kova ile parkta oturup güvercinlere yem atmaktan ya da köftecide akşam yemeği yemekten zevk almazsınız. Kova'yı anlamaya çalışın, o parasını pahalı restoranlara harcayacağına yeni bir bilgisayar almayı tercih eder. Kredi kartınızı çıkarın ve ona neler kaçırdığını gösterin. Onu tamamen değiştiremezseniz bile yönlendirebilirsiniz.
    Siz aşık olmadan önce arkadaş olmak istersiniz. Kova'da bunu kabul edecektir. O, sizin en iyi dostunuz olabilir. Kova oyuncudur ve yatakta yeni şeyler denemeye bayılır. Bazen tutucu olabilen Terazi, Kova'nın bazı fikirleri ile şok geçirebilir. İyi huylu ve esnek bir yapınız olduğundan ona uyabilirsiniz.
    bu aşka şans tanıyın! Başlangıçtaki farklılıklarınıza rağmen aslında birbirinize çok uygunsunuz.

2. perize

perize Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Cevap: Ben Terazi Sevgilim Kova

emeğine sağlık çok güzel.

Ben Terazi Sevgilim Kova konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Koç Sevgilim Terazi

Ben Koç Sevgilim Terazi

Zarif Terazi ile ya biribirinizi tamamlayarak bütün olursunuz ya da rakip, ortası olmayacaktır. Aralarında altı ay fark olan burçlar birbirinin zıttı olurlar. Zıt burçlar ise birbirini çeker. Farklı kutupları bir araya getirmekte becerikli olan Terazi iyi bir arabulucudur. Aceleci Koç'un tersi olarak problemleri tarafsız bir gözle inceler, küçük parçalara bölerek analiz eder ve sonunda çözüm...
  2. Ben Boğa Sevgilim Terazi

Ben Boğa Sevgilim Terazi

Bir Terazi'ye aşık oldunuzsa onu ne kadar çok konuşmayı sevdiğinizi anlamışsınızdır. Her konuda tartışmak, fikir alışverişinde bulunmak ister. Mantıklı, sağduyulu Boğa ise Terazi'nin başlattığı bu fikir tartışmalarını lüzumsuz bulur. Yorucu bir günün sonunda, rahat koltuğunuzda sakin, gazetenizi okumak istersiniz. Hava elementi Terazi ise hemen her konuda konuşmak ve tartışmak istiyordur....
  3. Ben Terazi sevgilim Başak

Ben Terazi sevgilim Başak

Sizi Başak burcunun güzel konuşması, organizasyon yeteneği, görgülü yapısı ya da hoş stili çekmiş olabilir. Astrolojik olarak pek uyumlu bir çift sayılmazsınız. Başak, toprak siz Terazi ise hava elementisiniz, bu iki gurup birbiri ile uyumlu değildir. Gene de birbirinizle paylaşacak çok hoş ortak özellikleriniz vardır. Başak insanının gerçekçi ve pratik oluşu Terazi'nin hoşuna gider. Terazi...
  4. Ben Kova Sevgilim Terazi

Ben Kova Sevgilim Terazi

ben kova sevgilim terazi Bu ilişkide arkadaşlık, dostluk ve mental alış-verişten sonra, yoğun bir romantizmin de yaşanması söz konusudur. Her ikisi de Hava elementinden olan bu burçlar, Zodyak içindeki ideal çiftlerdendir. Mental ve sosyal faaliyetlere verdikleri önem, insan ilişkilerindeki doğal başarıları ayrıca sevilen bir çift olmalarına da nedendir. Ancak Kova’nın bağımsızlığına çok...
  5. Ben Kova Sevgilim Kova

Ben Kova Sevgilim Kova

Kova ve Kova ikilisi oldukça iyi anlaşırlar ve yaşamlarında pek çok ortak amaç geliştirerek, bunlar için birlikte mücadele edebilirler. Her ikisinin de yeniliklere açık oluşu ve geleneksellikten hoşlanmamaları, sıradışı bir beraberliğin yaşanmasına neden olacaktır. Klasik çerçevenin çok dışında kalan bu çift, sosyal yaşamda da ideal bir ikili olarak tanınacaktır. Kova ikilisi birbirini mental...

Sayfayı Paylaş