Etiketler:
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Ben Terazi Sevgilim Yengeç

Konu, 'Terazi Burcu' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Bu ilişkiye girmeden iyi düşünmelisiniz. Tabii ki çok uğraşırsanız yürütebilirsiniz ama o kadar farklısınız ki orta noktayı bulmanız imkansız gibi bir şey.
    Yengeç burcu evinde oturmayı sever, siz ise mümkün olduğu kadar çok dışarı çıkmak istersiniz. Siz yeni insanlarla tanışmak, yeni deneyimler edinmek isterken o bütün bunların vakit kaybı olduğunu düşünmektedir. Yengeç insanının evcimenliği sizi çıldırtabilir. Bir çok Yengeç ev hayatının eski zamanlardaki gibi olması gerektiğine inanır. İlişkinizin başında bunu fark etmeyebilirsiniz. İkinizde sıcak bir yuva istersiniz ama siz evde arkadaşlarınızı ağırlamak istersiniz, Yengeç burcu ise akrabalarını.
    Siz analitik, iletişimci, entelektüel hava elementisiniz, Yengeç ise duygusal, romantik ve hassas su elementidir. Bu kulağa hoş gibi gelse de siz Yengeç burcunun sürekli değişen duygularını anlaşılmaz bulacaksınız. Ancak bir Balık yada Akrep burcu onun duygularını anlayacak sabır ve sezgiye sahiptir. Sizin ise sabrınız ve ilginiz kısa sürede tükenecektir.
    Yatakta ise Yengeç sizi ilgisi ve romantizmi ile şımartacaktır. Başta bu harika olacaktır ama zamanla Yengeç sizi sahiplenmeye kalkışacak ve kıskançlaşacaktır. Her gün ne yaptığınızı detayları ile anlatmanızı bile isteyebilir. Onun neden daha mantıklı olamadığını ve sizi kendi halinize bırakmadığını merak ederken, o ise sizin neden daha duygusal ve sevecen olmadığınızı merak edecektir.
    Eğer Yengeç burcuna aşıksanız umudunuzu kesmeyin, yıldız haritanızda uyumlu başka gezegenler olabilir. Burçlarınız uyumlu olmasa bile unutmayın ki astroloji kader değildir. Eğer birini çok seviyorsanız hiç bir engel aşılamayacak kadar büyük değildir

Ben Terazi Sevgilim Yengeç konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Koç Sevgilim Terazi

Ben Koç Sevgilim Terazi

Zarif Terazi ile ya biribirinizi tamamlayarak bütün olursunuz ya da rakip, ortası olmayacaktır. Aralarında altı ay fark olan burçlar birbirinin zıttı olurlar. Zıt burçlar ise birbirini çeker. Farklı kutupları bir araya getirmekte becerikli olan Terazi iyi bir arabulucudur. Aceleci Koç'un tersi olarak problemleri tarafsız bir gözle inceler, küçük parçalara bölerek analiz eder ve sonunda çözüm...
  2. Ben Boğa Sevgilim Terazi

Ben Boğa Sevgilim Terazi

Bir Terazi'ye aşık oldunuzsa onu ne kadar çok konuşmayı sevdiğinizi anlamışsınızdır. Her konuda tartışmak, fikir alışverişinde bulunmak ister. Mantıklı, sağduyulu Boğa ise Terazi'nin başlattığı bu fikir tartışmalarını lüzumsuz bulur. Yorucu bir günün sonunda, rahat koltuğunuzda sakin, gazetenizi okumak istersiniz. Hava elementi Terazi ise hemen her konuda konuşmak ve tartışmak istiyordur....
  3. Ben Yengeç Sevgilim Terazi

Ben Yengeç Sevgilim Terazi

Teraziye aşık olmanıza şaşırmamalı! Terazi insanı, hoş, çekici ve dayanılmaz cazibelidir. O, sofistike, zarif, seçkindir ve gözü okşar, kaba saba hiç bir yönü yoktur. Aranızdaki sorun ise Terazi'nin sürekli dış dünya ile ilişki içinde olmasıdır. Sessiz Yengeç daha içe dönük ve ailesine bağlıdır. Terazi sizi hafta ortası dışarı davet ettiği zaman, aklınıza evde yapmanız gereken işler yada...
  4. Ben Yengeç Sevgilim Yengeç

Ben Yengeç Sevgilim Yengeç

Yengeç ile başka bir Yengecin beraberliği gerçek bir Romeo-Juliet aşkı gibi olabilir. İki romantiğin birleşmesi olacak üstelik onlarınki gibi kötü sonla bitmeyecektir. Yengeç'lerin yoğun duygulara, sık sık içten sevgi gösterilerine, şefkate, ilgiye ve yakınlığa ihtiyaçları vardır. Sadece ilişkinin en başında değil hayatları boyunca aynı ilgiyi beklerler. Sevgi alamazlarsa susuz kalmış...
  5. Ben Terazi sevgilim Başak

Ben Terazi sevgilim Başak

Sizi Başak burcunun güzel konuşması, organizasyon yeteneği, görgülü yapısı ya da hoş stili çekmiş olabilir. Astrolojik olarak pek uyumlu bir çift sayılmazsınız. Başak, toprak siz Terazi ise hava elementisiniz, bu iki gurup birbiri ile uyumlu değildir. Gene de birbirinizle paylaşacak çok hoş ortak özellikleriniz vardır. Başak insanının gerçekçi ve pratik oluşu Terazi'nin hoşuna gider. Terazi...

Sayfayı Paylaş