1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

Ben Yay Sevgilim Yay

Konu, 'Yay Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Eğer başka bir Yay'a ilgi duyuyorsanız onun zekası, engin bilgisi ve konulara olan hakimiyeti sizi çekmiş olmalı. Onunla üniversitede ya da bir seyahat sırasından tanışmış olabilirsiniz. Birlikte iken hayatınız eğitim, seyahat ve eğlenceli sporlarla dolu olacaktır. İkinizde ateş elementi olduğunuz için sürekli yeni fikirler üretirsiniz ve macera duygunuz hiç geçmez. İkinizde o kadar iyimsersiniz ki her zaman her şeyin yolunda gideceğine inanırsınız ve hiç para biriktirmezsiniz. Kara günler ya da ilerisi için yatırım yapmalısınız.

İlişkinizin en zevkli yanı bitmeyen sohbetleriniz olacaktır. Birbirinizle konuşmaktan hayat boyu zevk alacaksınız. Felsefe yapar, sosyal konulardan ve yaşamla ilgili her türlü konudan konuşmaktan, tartışmaktan zevk alırsınız. Kafanız sürekli dolu olacaktır.

Bazen kendinize daha az benzeyen biri ile olmak ihtiyacını duyabilirsiniz. Sizin ya da sevgilinizin doğum haritasında toprak ya da su gezegenleri varsa daha iyi olacaktır. Beraberliğinizde eksik olan pratiklik ve duygusallık tamamlanacaktır.

İkinizde aşka kalbinizden çok kafanızla yaklaşırsınız. Sizler için doğal olan budur. Aranızdaki **** ise çılgın, şehvetli ve harika olacaktır. Sizler yürümeyi, bisiklete binmeyi, dağcılık yapmayı, yüzmeyi ve tenis oynamayı sevdiğiniz için formdasınızdır. Kapalı ortamda, spor salonlarında spor yapmayı sıkıcı bulursunuz.

Bu ilişkiye kesinlikle "evet" diyoruz.

2. beyazmelek_melek

beyazmelek_melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ben Yay Sevgilim Yay

Emegıne saglık

Ben Yay Sevgilim Yay konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Aslan Sevgilim Yay

Ben Aslan Sevgilim Yay

Yay ile tanışır tanışmaz onun sizin için yaratıldığını anlamışsınızdır. Hiç kimsenin yanında kendinizi bu kadar rahat hissetmemiştiniz. Yay sizin yıldız haritanızın gerçek aşk evinize yani 5. evinize düşmektedir. İkinizde zeki ve aydınlık ateş burçlarısınız. Yaratıcı fikirlerle dolu, hevesli, maceracı, hayat dolu, cömert ve iyimsersiniz. Sıcaklığınız tüm çevrenizi ısıtır, sizin yakınınızda...
  2. Ben Yay Sevgilim Akrep

Ben Yay Sevgilim Akrep

ben yay sevgilim akrep Fazla ileri gitmeden durun! Sevgili Yay iyi düşünmelisiniz. Akrep insanı gizemli havası ve seksiliği ile sizi çekmiş olabilir. Belki de hiç kimsede rastlamadığınız derin duyguları ve tutkusu sizi çekmiştir. Yay burcu olarak siz bu ilişkiye canlı sohbetler, seyahat ve yüksek eğitim katabilirsiniz. Akrep burcunu ilginç, başarılı insanlarla tanıştırırsınız. Akrep insanı...
  3. Ben Yay Sevgilim İkizler

Ben Yay Sevgilim İkizler

Bu ilişki yüksek zeka üzerine kuruludur. Çocuğunuz olursa IQ' su çok yüksek olacaktır. Beraberliğinizde ufuklarınızı genişletmek ve sürekli yeni şeylerler keşfetmek ön planda olacaktır. Kısacası İkizler burcu sizin için en doğru seçimdir. İkizler, günlük haberler üzerinde yoğunlaştığı için gazetecilerin burcu olarak bilinir. Yay ise insanlık hakkında bilgi toplamaya ve bundan anlam çıkarmaya...
  4. Ben Koç Sevgilim Yay

Ben Koç Sevgilim Yay

ben yay sevgilim koc Sevgili Koç maceraya bayılırsınız, Yay ile birbirinizi bulmanıza şaşırmamalı. Artık birlikte Afrika'da safariye mi çıkarsınız, ortak bir konuda birlikte ders mi alırsınız, ne yaparsanız bu ilişki çok eğlenceli olacaktır. İkinizde ateş elementleri olduğunuz için tükenmek bilmeyen fikirleriniz var ve etrafınızdaki dünyayı merak edip durursunuz. Her açıdan çok uyumlusunuz....
  5. Ben Yengeç Sevgilim Yay

Ben Yengeç Sevgilim Yay

Bu beraberlik pek iyi bir fikir sayılmaz. Yay, iyi eğitim almış, kültürlü, değişik ilgi alanları olan, farklı konularda söz sahibi olan biridir. Onun ilgi çekici konuşması sizi büyülemiş olmalı. Yay hayatın önemli konuları hakkında felsefe yapar. "Neden kötü şeyler hep iyilerin başına gelir?", "Ön yargı yok edilebilir mi?", "Kader diye bir şey var mı?" gibi zor...

Sayfayı Paylaş