Bende hamile kalmak istiyorum melekler

elesa

Yeni Üye
Üye
Bende hamile kalmak istiyorum melekler
Arkadsslar oncelikle mrb bundan 5ay once hamile oldugumu farkketm fakat sevncm cok surmeden bitti hamileligim cok yeniydi ama dusuk yaptm hamile kalmak cok istyorum ama olmuyo bi turlu . Bi akil vereblrmsnz

kelin ilacı olsa başına sürer misali bende 3 ay önce kürtaj oldum..Rabbim tez zamanda sağlıklı evlatlar nasip etsin ..
ben soğan kürü,bal-çörekotu kürü-ve civanperçemi kürü yapıp hamile kalanları çok duydum sende dene istersen..

Merhabalar Bende Hamile Kalmak İstiyorum hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
2 aydır adet görmedim acaba bende Hamile miyim 2 aydır adet görmedim acaba bende Hamile miyim
Acile cevap bekliyorum lütfen yardım edin cevap verin. Düzensiz adetim var. 2 ay adet görmedim sürtünme yoluyla ilişkiye girdim ardından 2 gün sonra adet oldum ağrı kesici içtim 3 gün sürdü bitti. üzerinden 7 gün sonra tekrar adet oldum 4...
Soru-Cevap 3
Bende Hamile Kalmak İstiyorum ne yapacağım ? Bende Hamile Kalmak İstiyorum ne yapacağım ?
Kizlar mrb yardiminiza ihtiyacm var hamile kalmk isdiorum 4aydir kalamiyorum suan ki hesablarma gore yumurtlamama iki gun kaldi eger ctlarsa ve bu ay istiyorummm artik
Bilmedikleriniz 2
hamile kalmak için yumurtlama tedavisi gördüm kulladığım ilaçlar bende kilo yaptı.. hamile kalmak için yumurtlama tedavisi gördüm kulladığım ilaçlar bende kilo yaptı..
gebe kalmak için doktora gittim ve kulladıgın ilaçlar bende kilo yaptı diyen arkadaşlar varmı? tedavi aşamasında hangi ilaçları kullandınız sizlerde ne gibi fiziksel sorunlar ortaya cıkardı benimle paylasırmsınız?
Gebelik 0
bende hamile kalmak isteyenlerdenim/// bende hamile kalmak isteyenlerdenim///
arkadaslarrr birbirimizi bilgilendirelimm.......
Soru-Cevap 5
Merhabalar Bende Hamile Kalmak İstiyorum Merhabalar Bende Hamile Kalmak İstiyorum
hamile kalmak istiyorum bende hamile kalmak istiyorum sonunda hamileyim melekler mekanı :laugh:merhabalar ben aranıza yeni katıldım...bende bir an önce hamile kalmak isteyenlerdenim
Gebelik belirtileri 14