1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bende polistik over sendromu var sorum da var ?=

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba hanımlar bir konuda sizden bilgi ve yardım almam lazım. Bende polikistik over sendromu var yani ben im adetlerim inanılmaz düzensiz bu hususta bilgisi olan var mı ve bu durumda adeti düzelen varmı tşk ?

2. şimall

şimall Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    263
    Ödül Puanları:
    63
    doğum kontrol haplrı düzenliyo canım bebek düşünüyorsanızda doktoruz size uygun tedavıyı uygulayacaktır

Bende polistik over sendromu var sorum da var ?= konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sorunum var sorum olacak??

sorunum var sorum olacak??

slm adminlerim dün gece mesaj adetim 1000 di sabah girdim baktım düşmüş mesaj sayım neden acaba merak ettim uamrım bir yanlışım yoktur.ben tekrar 1000 yaptım bu sefer düşmedi diğer mesaj sayılarım ne odlu halen anlamadım..ilginizee.teşşekürlerr
  2. polikistik over olup zahmetsizce hamile kalabilen var mı?

polikistik over olup zahmetsizce hamile kalabilen var mı?

pko olup hamile kalanlar polikistik over olup hamile kalanlar polikistik overli kalabilirmi over hastaları kalabilirmi hastaları nasıl kalır slm anlaşıldığı üzere pko hastasıyım ve bebek istiyorum. reglin 3. günü hormon testleri yaptırdım. değerlerim şu şekilde: estradiol: 16 FSH: 7,11 LH: 18,82 prolaktin: 14,60 bunların ne anlama geldiğini bilmiorum çünkü gittiğim doktorlar bununla ilgili...
  3. sorum var....

sorum var....

merhaba bana yardimci olan birisi varmi?
  4. Polistik overim var Gebelik olabilir mi yoruldum artık

Polistik overim var Gebelik olabilir mi yoruldum artık

mrb arkadaşlar uzun zamandır sayfanızı takip ediyorum aranıza katılmak bugüne kısmetmiş,benim sorum şu:6 aydır korunmuyoruz polıkıstık overim var korunmayalı adetim düzensizleşti ve bu durum beni her ay yanıltıyor her ay hamile gibi hissediyorum en son adetimi 5 gün gecikme sabah(yerleşme kanaması)akşam normal adet gibi yaşadım doktora gittim 2 gün önce hormonlara bakıldı herşey normal dedi...
  5. Acaba Hamilemiyim.... polikistik over sendromu var hamile kalabilir miyimx

Acaba Hamilemiyim.... polikistik over sendromu var hamile kalabilir miyimx

Merhabalar ben polikistik over sendromu vardı. 2 ay önce laporoskopi cerahi ile ameliyat oldum. ilk ay ilaç kullanmadan regl oldum İkinci ayda yumurtlama takibi yapıp düzenli ilişkiye girdik. Çocuk istiyoruz 5 yıldır Bir çok ilaç tedavileri gördüm maalesef başarılı olamadık. Şimdi umudum çok var. Şuan regl olmama 9 gün var ve bir çok değişik belirtiler 1.Gögüslerde hassasiyet ve şişlik...

Sayfayı Paylaş