1. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    149
    Ödül Puanları:
    0

bendeki sen......

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında *şiker* tarafından paylaşıldı.

bendeki sen...... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sen benim olmadınkii..

sen benim olmadınkii..

Belkide yalnızlığımda buldum seni....İçimde hayata dair onca öfkenin,onca kızgınlığın,asiliğin buram buram hayata inat yaşamanın ortasında buldum seni..Bahar yeli gibi geldin,en güzel mevsimleri kıskandıran ve en güzel maviye inat.... offff sevdim seni....... ama sen benim olmadın ki tıpkı diğer herşey gibi...... Her vuslata,her acıya,hoyratlığa katlanan yılların yüreği,benim olmayışına...
  2. Sen benim gizli öznemsin

Sen benim gizli öznemsin

" Sen Benim Gizli Öznemsin " Hiçbir cümle senle başlamamıştı! Oysa yükleminde de sen vardın; Zamirler seni taklit etse de.. -I- Senle başlayan cümlelerin kurduğu bir uygarlığın çöküşüydü aslında bu aşk hikayesi. Kelimeleri sana iliştirince, adına aşk diyorduk. Sonbaharda dökülen kelimelerden şiir yaptık biz; Okunası belki……. Yaşanmamış mevsimler yan yana gelince cümle...
  3. Beni yαğмαŁαyαn sen мisin ?

Beni yαğмαŁαyαn sen мisin ?

bir düş müydü? o gece şehrayindi şehrayin bendim ve kuşku vurup kendini kısraklara ve küheylanlara dolularla geldi duvaklara ayal geldi ve bu sevda bir kere daha hayal değildi iki ben miydim? beni yağmalayan sen misin gece yazması mahmuz uykularımda yağmur gibi gezinen sen misin hesapsızlığımın yorgunluksuz çocuk avlularında sevdalara en çok inat mısın inat mısın...

Sayfayı Paylaş