Benden 4,5 yaş küçük eş ve aklıma takılan bazı şeyler...

• Konbuyu başlatan Nisan-06
  • Başlangıç tarihi
N

Nisan-06

Forum Okuru
Benden 4,5 yaş küçük eş ve aklıma takılan bazı şeyler...
İyi geceler herkese. Ben 23 yaşındayım. Doğuştan gelen bir hastalığımdan dolayı, çocuk sahibi olamayacağımdan hiç evlenmeyi düşünmüyordum. Bir de amcamın oğlu var, 18 yaşında. Annesi ortaokul son sınıfa giderken vefat etmişti. Çok iyi bir insandı. Liseden sonra okumak istemedi. Zaten babamla amcamın ortak bir şirketi var, birbirlerine çok bağlılar. Ve bir ara, bi ürolojik problem yaşadığında sperm sayımı yapılmış ve onun da çocuğu olmuyor. O da benim kafada, evlenmek istemiyordu kız arkadaşı bile olmadı. Sevgiliyi geç, normal kız arkadaşı bile yok. Benim de erkek arkadaşım olmamıştı. Neyse, amcam bizi evlendirmek istemiş. Bana fikrimi sordu babamla amcam. O, benden için o isterse ben evlenirim, hayallerimdekinden dahi ileri o demiş, benden için. Ve bende kabul etmiştim. Yani hem yalnızlık zor, hem gayet yakışıklı hem de beni buna en çok iten şey, o kadar merhametli ve mütavizi birisi ki. Yaşından çokça da olgun, anne babam da çok severler onlar da çok istedi.

Hani bana birkaç kişi dedi işte o daha çocuk vs. diye ama dediğim gibi çok çok olgun, yüreğinde gram kötülük yok. Yanındaki insanı da canı pahasına yarı yolda bırakmaz, hayatını biliyorum. Çok da kültürlü yaşına göre..

Ama arada aşk yok. Ha seviyor muyum gerçekten çok seviyorum. Her dar anımda yanımda oldu. 5 ay olacak evleneli. Benim için değil de, o ise ban aşık olduğunu söylüyor.

Maddi açıdan problem hiçbir problem yok, aile şirketimizde çalışıyor.

Cinsel manada da sorunumuz yok, hafta 3 - 4 kez filan birlikteliğimiz oluyor.

Ama ne bileyim, yaş ilerledikçe fikirleri değişir mi, yaş farkı sorun olur mu gibi sorular geliyor aklıma. Yaşından büyük gösteriyor, ben de aksine küçük.

Mutlu muyum? İkimiz de mutluyuz. Şu anlık sorun yok. Ama işte ilerisi aklımı karıştıran..

Geri