Benden hoşlandığını nasıl anlarım?

A

Aylayalinnn

Forum Okuru
Benden hoşlandığını nasıl anlarım?

Benden hoşlanıyor mu nasıl anlarım melek kadınlar kulübü benden hoşlanıyor mu nasıl anlarım testi forum'da.​

Arkadaşlar karşı apartmanda oturan bir komşumuzun oğlu var. Yeni askerden geldi ve galiba üniversitede müzik öğretmenliği okumuş askere gitmeden önce de görüyordum bu çocuğu ama askerden geldikten sonra çok değişik ve gözüme hoş göründü acaba kendimi ona nasıl gösterebilirim bayağı hoş bir çocuk benden hoşlanıyor mu nasıl anlarım ya da dikkatini nasıl çekerim yardımcı olabilir misiniz?

images (5).jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar
Sanırım hoşlanmaya başladığınız kişi sizi henüz tanımıyor tam olarak bunun için benden hoşlanıyor mu nasıl anlarım sorusundan önce ona kendinizi göstermelisiniz onun sizi fark etmesini sağlayabilirsiniz. Bu aslında karşılıklı apartmanlarda oturduğunuz için bir avantaj diyebilirim. Tam onun çıkmasını bekleyerek siz de aynı anda apartmandan çıkabilirsiniz karşı karşıya gelebilirsiniz. Aslında elinde çantası ya da bir poşet tutuyorsa eski Türk filmlerindeki karşılaşmalardaki gibi yanlışlıkla çarpıp elindeki eşyaları düşürebilirsiniz bu şekilde sizi fark etmesini sağlayabilirsiniz. Böyle bir şeyin testi olacağını sanmıyorum bu testler varsa da pek güvenilir olacağını düşünmüyorum en güzeli karşılıklı anlaşılır.

Dilerseniz aşağıdaki linkten "mesajlasırken erkeğin hoşlandığını nereden anlarım" konumuzu da inceleyebilirsiniz.

Adanalı bir kız nasıl sorardı acaba bunu dimi hoşlanma olayını bence aynen şöyle sorardı.

" Bakele sevüran sevürüm de " hahaha

Yahu öyle içine kapanık gençler kalmadı ki şimdikiler çok hızlı. Bizim gibi tevellütü eski olanlar ancak bu soruyu sorabilirler şimdiler öyle değil ki. Bam bam bam söylerler, oldu bitti :)

Geri