1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    0

benden size gelinlikler

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

TUNAA bunu beğendi.
  2. anıçisil

anıçisil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  3. despina

despina Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    İkinci hoşuma gitti. :) ya insan karar veremiyor valla

benden size gelinlikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi gelinlik size daha yakın? (test)

Hangi gelinlik size daha yakın? (test)

Size yakışan gelinliği seçmek, hassas bir iş... Farkına varmadan hata yapabilirsiniz! Bu test, kuşkularınızdan sıyrılarak kişiliğinize ve tipinize uyan gelinlik tarzını bulmanızda yardımcı olacak... 1.Hayatınızın erkeği ile nerede evlenmeyi düşlersiniz? * Ailenizle yaşadığınız evde. • Bodrum’da, onunla tanıştığınız yerde. + Prag’da, çünkü bu kentin uğuruna inanıyorsunuz. 2. Dekoltenizi...
  2. bende gelinlik tasarlıyorum

bende gelinlik tasarlıyorum

bende gelinlik abiye nişanlık kıyafetleri üzerine yetenekliyim modelini tasarlayıp kalıbını çıkartıp kesip dikiyordum şimdi işi ticarete döktüm ve müthiş iş yapıyorum yeteneklerinizin hiçbirini hafife almayın derim ufacık bir yetenek bile hayatınıza mucizeler katabiliyorrr sevgiler:bananen_smilies070:
  3. Hangi gelinlik size daha yakın?

Hangi gelinlik size daha yakın?

Hangi gelinlik size daha yakın? Size yakışan gelinliği seçmek, hassas bir iş... Farkına varmadan hata yapabilirsiniz! Bu test, kuşkularınızdan sıyrılarak kişiliğinize ve tipinize uyan gelinlik tarzını bulmanızda yardımcı olacak... 1.Hayatınızın erkeği ile nerede evlenmeyi düşlersiniz? * Ailenizle yaşadığınız evde. • Bodrum’da, onunla tanıştığınız yerde. + Prag’da, çünkü bu kentin uğuruna...

Sayfayı Paylaş