1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.168
    Ödül Puanları:
    113

Bendeniz Benden İzler Albümü 2011

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

albümler, albüm tanıtımları, bendeniz, yeni albüm, benden izler, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar.

< Konu Resmi..>

Bendeniz 2011 Benden İzler 16 Hit Remix albümü ile müzikseverlere merhaba dedi melekler :)
    Benden izler Albümündeki şarkılar şöyler melekler:

1-Bendeniz Satmışım
    2-Bendeniz Güzeller Güzeli
    3-Bendeniz Günahlar
    4-Bendeniz Sana Mı Kaldım
    5-Bendeniz Turnayı Gözünden Vurdum
    6-Bendeniz Olsun
    7-Bendeniz O Biliyor
    8-Bendeniz Kırmızı Biber
    9-Bendeniz Başımın Belası
    10-Bendeniz Ne Yıldızlar Söndü
    11-Bendeniz Ya Sen Ya Hiç
    12-Bendeniz Neler Olacak
    13-Bendeniz Ayışığım
    14-Bendeniz Rahat Uyuyamıyorum
    15-Bendeniz İstemiyorum
    16-Bendeniz Sevme

Bendeniz Benden İzler Albümü 2011 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Benin

Benin

Benin Coğrafi Verileri Konum: Batı Afrika'da, Kuzey Atlas Okyanusunun kıyısında, batıdan Togo, kuzeybatıdan Burkina Faso, kuzeydoğudan Nijer, doğudan da Nijerya ile çevrilidir. Coğrafi konumu: 9 30 Kuzey enlemi, 2 15 Doğu boylamı Harita konumu: Afrika Yüzölçümü: toplam: 112,620 km² kara: 110,620 km² su: 2,000 km² Sınırları: toplam: 1,989 km Sınır komşuları: Burkina Faso 306 km, Nijer 266...
  2. Bendir

Bendir

bendir çeşitleri bendirin özellikleri bendirin tarihçesi tarihçesi fiyatları Bendir Bendir, Klasik Türk Müziğinde kullanılan başlıca vurmalı ritim çalgılarından biridir. Zilsiz büyük tef, nakkare ve kudümle birlikte kullanılır. Derisinin iç yüzüne boydan boya gerilen kiriş sayesinde aynı anda iki değişik tını çıkarabilir. Bendir, Klasik Türk müziğinde ve özellikle Mevlevi zikr musikisinde...
  3. Sarp Maden " Bence " 2008 albüm tanıtımı

Sarp Maden " Bence " 2008 albüm tanıtımı

Sahip olduğu gitar tekniği ve armoni bilgisiyle, Türkiye'nin en yetenekli jazz gitaristlerinin başında gelen Sarp Maden, kendi adını taşıyan ilk albümün hazırlıklarını tamamladı. Daha önce, Acid Trippin, Lodos, Trio Mrio, Quartet Muartet albümlerinden tanıdığınız ve Sibel Köse, İmer Demirer, Elvan Aracı, Ricky Ford, James Lewis, Selen Gülün, Dave Weckl, Anthony Jackson, Sertab Erener, Bülent...
  4. Gönül Dilan Beni Alan Yaşadı albüm tanıtımı

Gönül Dilan Beni Alan Yaşadı albüm tanıtımı

gönül dilan layık değilsin gönül dilan genelik modaları 1. Beni Alan Yaşadı 2. Her Yandan 3. İğne Attım Tarlaya 4. Eman Eman 5. Diyarbekirim 6. Yoruldum 7. Nanay 8. Layık Değilsin 9. Zeynep ( Karşı Köyden Davul Sesi Geliyor ) 10. Ay Eş Hanım 11. Yalanmış ( Yalanmış Aşkın ) 12. Tek Geçerim 13. Bence 14. Nanay ( Remix )

Sayfayı Paylaş