1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Bengü - İki Melek 2009

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

bengü iki melek kıyafetleri bengü kıyafetleri bengünün elbiseleri bengünün elbiseleri Türk pop müziğinin her ne kadar ben sevmesemde:D:D:D sevilen isimlerinden olan Bengü İki melek albümü ile Hayranlarının karşısında. Geçen albümüde olduğu gibi Serdar Ortaç' dan destek gören Bengü' ye bu albümünde Yalın' da eşlik ediyor.Bengü, şarkıları kadar albümü için fotoğrafçı Mehmet Turgut'a çektirdiği imaj fotoğraflarıyla da çok konuşulacağa benziyor.... Yalın ve Serdar Ortaç şarkıları dışında Şehrazat ve Sinan Akçıl'ın da en güzel bestelerinden alarak albümüne koydu.

Bengü - İki Melek
    İki Melek
    Kocaman Öpüyorum
    Özetle Ben Aşığım
    Bu Yazı Bir Kenara Yaz
    Gelen Seni Soruyor
    Biz Mi Ayrıldık
    Sen Yoksan
    Aşk Mevsimi
    Elveda
    Ayrılık Hazırlığı
    İki Melek (Club Versiyon)

Bengü - İki Melek 2009 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bengü-gezegen

bengü-gezegen

Sanatçı Adı: Bengü Albüm Adı: Gezegen Çıkış Tarihi: 01/07/2008 Yapımcı Şirket: Uçüncügöz Müzik Albüm İçeriği 1. Gezegen Söz & Müzik: Serdar Ortaç 2. Doya Doya Tat Söz & Müzik: Aliço 3. Yalan Söz & Müzik: Adnan Fırat 4. Disco Yalan Söz & Müzik: Adnan Fırat 5. Ağız Alışkanlığı Söz & Müzik: Adnan Fırat 6. Telafi Söz & Müzik: Altan Çetin 7. Tek başına Söz & Müzik:...
  2. Bengü--Hala

Bengü--Hala

Zaman olsaydı da sana doysaydım, Hiç geçmediki aşk, hiç bitmediki aşkım. Canımı alsaydın da yine kalsaydın, Hiç sevmedin mi aşkım? Hani uzun gecelerde bizden konuşurduk ya, Bitmez sanıyorduk ya, dünya ne güzel dünya. Sabır dedim ne güzel şey, tanrım beni de gördü, Düşler kuruyorduk ya, dünya ne güzel dünya. [Nakarat] Hâlâ yüreğim sana aç, hala buralar sessiz, Olmaz adamım olmaz, asla...
  3. Bengü Madonna'cı çıktı

Bengü Madonna'cı çıktı

Geçtiğimiz günlerde Hande Yener'e Sezen Aksu mu Madonna mı diye sorulduğunda Madonna demişti.... Madonna idol olarak görünüyor..... 'MADONNA OLMAK İSTERDİM!' POP ŞARKICI BENGÜ, MÜZİK DÜNYASINDAKİ İDOLÜNÜ AÇIKLADI.. İtalyan asıllı Amerikalı şarkıcı Madonna’nın büyük bir hayranı olduğunu ifade eden Bengü, “Kimin yerine geçmek istersiniz diye sorsalar, cevabım hiç düşünmeden ‘Madonna’ olur....
  4. Bengü Konser Tarihleri

Bengü Konser Tarihleri

bengü konser bengü konser tarihleri konserleri konseri payas konseri Bengü 1979 yılında İzmir"de doğdu. Müzikle faal anlamda ilk tanışması ilkokul yıllarında İzmir Devlet Senfoni Orkestrası ile oldu. Bengü Denizli de (Pamukkale Üniversitesi Fest09) Sanatçı: BENGÜ Yer : Pamukkale Üniversitesi Kınıklı Kampusü Şenlik Alanı Tarih: 12 Mayis 2009 Sali 20:00 Fiyat : Ücretsiz...
  5. bengü-kocaman öpüyorum

bengü-kocaman öpüyorum

DİLLERE ÇOK DOLANACAK BİR ŞARKI DAHA BENGÜ'DEN GERCEKTEN GÜZEL OLMUS Bengü Kocaman Öpüyorum Soran sorana bak seni bana Konuşmama hakkım kullanıyorum Son bi kıyak bu da benden sana Kocaman kocaman öpüyorum Kaptırmak mı anlayacaksın, Senin gibi birisine düş de gör Sen insanın ömrünü yersin Son nefesine kadar tüketirsin Şimdi sen düşün taşın İkinci bir şans daha...

Sayfayı Paylaş