Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

beni seviyormu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

beni kendisi ne kadar seviyo

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Kim kimi ne kadar seviyor ? :D:D Şimdi ne desek boş :D:D

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Siz sevdiğinden ne kadar eminseniz, o kadar seviyordur :) Ama dilerim ki; siz çok eminsinizdir, çok seviyordur sizi umarım :)

beni seviyormu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kaynananızı seviyormusunuz

kaynananızı seviyormusunuz

şahsen ben sevmiyorum.....
  2. Deriyi Seviyormusunuz

Deriyi Seviyormusunuz

Deriyi seviyoruz ama nasıl bakacağımızı ve koruyacağımızı biliyor muyuz... Deri malzemenin kalitesi üzerindeki izlerden anlaşılır. Doğal, yaşayan ve kıymetli bir malzeme olan deri, mobilyada lüksün simgesidir. Bu malzeme tecrübeli bir ustanın deneyimi ve el emeği ile döşendiğinde daha da değerlenir. Deri tipine göre ikiden fazla katmana ayrılarak kullanılan doğal bir malzemedir. En sıkı,...
  3. Eşiniz sizi seviyormu?

Eşiniz sizi seviyormu?

eşiniz sizi ne kadar seviyor eşiniz sizi seviyormu testi seviyormu Eşiniz için güzel bir test olur bunlar hemde hayatınızda ufak hareketler getirebilir :D İşte eşinizin Seni Seviyorum demesini sağlayan eğlenceli öneriler ile sizi hala sevdiğini gösteren davranışlar.. 1. Yatarken tişört, boxer ya da çorap giyerseniz sizin oldukça şirin olduğunuzu düşünecektir. 2. Çok beğendiği bir...
  4. bilge beni seviyormu

bilge beni seviyormu

bilge beni ne kadar seviyor
  5. sevgilim bana hediye almıyor beni sevmiyormu yardım?

sevgilim bana hediye almıyor beni sevmiyormu yardım?

Selam herkeze lütfen bana yardımcı olun 1,5 yıllık bir ilişkim var ben onunla ciddi ciddi evlenmeyi düşünüyorum .Onsuz kendimi iyi hisetmiyorum oda beni çok sevdiğini söylüyor ama daha bana hiç bir hediye almadı. Ben ona belki 20 kez hediye aldım .Sizce beni sevmiyormu ? insan sevdiğine bir hediye alamazmı ? Çok kafama takıyorum .Hediye önemli değil ama ne bileyim bütün kız arkadaşlarımın...

Sayfayı Paylaş