Beni terk edip gidene

sahtedüşler

Yeni Üye
Üye
Beni terk edip gidene
terk edip gidende sen zalim terkedip gidene terk edip gidende sen terkedip giden de zalim
Beni terk edip gittin sen adını zalim koydum hem geldin girdin hayatıma önce alt üst ettin hayatımı duygularımı parçaladın sonrada arkana bile bakmadan bir hoşça kal demeden gittin zalim sen de bittin artık sende gittin kalbim parçalandı zalim yıkıldım ben nelere vardım senle açlığa senle yokluğa sen le bitişe vardım tut ellerimden beraber gidelim ölüme hayatın zevkini beraber çıkaramadık tut ellerimden ölümün zevkine varalım deseydin 1 saniye düşünmezdim artık bakamaz oldum gördüğüm her yer yedigim her yemek seni hatırlatıyor bana neredesin zalim seni sevdim belki de zannettim ama bil zalim ben seni çok tan bitirdim sen gittin ya artık ben yeniden can buldum yeniden hayatı yaşar
oldum boş verdim seni ve senli günleri takmıyorum artık gidişini.Unutmadan bu arada hiç vakit kaybetmeden buluşun kendin gibi şerefsiz mutluymuş sun yaradan bir ömür mutlu etsin bana yakışan sadece bu dur

Ya kusura bakma sorum icin ama : sen gecende beraber oldugunu ve cok mutlu oldugunu yazmamismiydin ??? :S

Yok bu daha cok ayri olan birinin yazacagi bir siire benziyorda, ondan soruyorum...

bunu bir arkadaş yazdı ben yazmadım ben sadece paylaşmak istedim bur dan o giden kişiye bende bir şeyler söylemek isterim sen istedin gel dedin geldi sen istedin aileni benim için sil dedin sildi sen istedin beni sev dedin sevdi şimdi sen istedin diye ilişkiyi bitirdi şerefsiz belanı bulursun merak etme senin de içini acıtan senide yakan çıkar ama o kız mutlu şimdi seninle oldugundan daha mutlu

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hmmm tamam, ama ltf kullandigimiz kelimelere dikkat edelim...

Öfkeni anlayabiliyorum...

Yinede bunu farkli bir sekilde dile getir lütfen ...

Arkadasina gelince, allah dahada mutlu etsin :)

Geri