beni zengin sanıyorlar

gothic kız

Aktif Üye
Üye
beni zengin sanıyorlar
ya arkadaşlar biz sınıfta parti yaptık ben börek yaptım işte bazılarıda kurabiye,sigara böreği,kek,falan yapıldı
ben bu böreği yapmak iç.in zar sor uğraştım evde ne para vardı nede yufka gittim eşofman paramla aldım
partiyi yaptık bitti eğlendik derken sınıf arkadaşımın birisi her ayda bir kere yapalım dedi ben ilkinde zar zor yaptım patatesi komşudan aldım,yufka desen eşofman parası fakirim de diyemiyorum yanlarında desem de hemen başlıyorlar yufka:3 ytl patates:1ytl falan diye bende bu yüzden diytemiyorum yapamam diye gelecek ay neyapıcam bilemiyorum lütfen yardım edin...

yavru kuşşş açıkça söylee fakirlik veya para olmaamsı ayıp değill ben her ay buna katılamam de ailem maddi yönden iyi değil dee

hee kim ne dersede desin salla gitsinn yavv kimene senin hayatındann onlarane sen yapamam de çık işin içindenn ne utaıyosun çalmıyosun çırpmıyosun bırak onlar utansın

kıyamam üzülme fakir olmak ayıp değil ki söyle her ay bunu yapıcak gücümüz yok diye zaten senden illa bişey yapmanı istemezler ki yapmasanda alırlar seni aralarına takma kafana olur mu :)

saol ya zetan arkadaşlarım cani değil hani yine aralarına alırlar fakat aralarında tabiki istemeyenler olur mesela bana gıcık olan bir kız var yüzde yüz laf çıkarır biliyorum yani ama senin dediğin gibi yapıcam zaten aralarına alırlar bu arada saol..

söylemek istemiyorsan annem kızıyor mutfağı kirletmeme izin vermiyor falan gibi bişeyde söyleyebilirsin sonuçta söyleyip söylememek sana kalmış neler yaşadığını arkadaşlarının nasıl tepkiler vereceğini bilmeden söyle demek biraz kolaya kaçmak olur onun sn söylemen gerekiyor mu gerekmiyor mu daha iyi bilirsin

dert ettigin seye bak tatlim ya... arkadaslarim diyosun guzel vakit geciriyosun eee sorun ne o zaman paran yok diye seni aralarina almicaklarsa sende zaten onlari salla bence:) anlat pasa pasa benim gucum yetmez o kadarina de.... sahsen bana arkadasim gelicek boyle bisi diyecek valla basimda tac ederim kendi parami boler onunla yerim:D

Geri