Benim Dünyam....

Cevap: Benim Dünyam....

cok tsk ederim gultencım... valla cok mutlu ettin beni ziyaretinle hep beklerım canım :D
ALLAH senide yuvanda mutlu ettsin sanırım sende evlisin dime?

2c399fbd-3943-41d1-b17f-a45ff698f02c.jpg

Canımın bir parçası uzaktayken, hiç gülmez oldun demeyin bana…
Elbette yarım tebessümler dudaklarımda….
Efkarlı şarkılar kulaklarımda….
Ve sana adanmış mısralar, cümleler sayfalarımda…
Özlemini öyle yoğun yaşıyorum ki sensiz herşey yarım, herşey küskün bana…
Çiçekler bile gülmüyor inan…
Sitemkar bakıyorlar.
“O nerede?” diye…
Gece doluverince odama yıldızlar seni soruyorlar….
“Neden yanında yok” diye…
Hüzünle eğiyorum başımı…
Ve sonbaharın burukluğunu saklayan gözlerini özlediğimi bir kez daha anımsıyorum….

Evet evliyim canım, 2 yıllık deli dolu yaşanan bir aşk evliliğim var... Her sabah uyandığımda iyi ki varsın diyebileceğim, bana sonsuz mutluluklaarı yaşatan biri ile... Benle beraber herkese mutluluklar diliyorum...

Son düzenleme:

2c399fbd-3943-41d1-b17f-a45ff698f02c.jpg

Canımın bir parçası uzaktayken, hiç gülmez oldun demeyin bana…
Elbette yarım tebessümler dudaklarımda….
Efkarlı şarkılar kulaklarımda….
Ve sana adanmış mısralar, cümleler sayfalarımda…
Özlemini öyle yoğun yaşıyorum ki sensiz herşey yarım, herşey küskün bana…
Çiçekler bile gülmüyor inan…
Sitemkar bakıyorlar.
“O nerede?” diye…
Gece doluverince odama yıldızlar seni soruyorlar….
“Neden yanında yok” diye…
Hüzünle eğiyorum başımı…
Ve sonbaharın burukluğunu saklayan gözlerini özlediğimi bir kez daha anımsıyorum….

Evet evliyim canım, 2 yıllık deli dolu yaşanan bir aşk evliliğim var... Her sabah uyandığımda iyi ki varsın diyebileceğim, bana sonsuz mutluluklaarı yaşatan biri ile... Benle beraber herkese mutluluklar diliyorum...

ALLAh mutlulugunu daim etsin canım bende aynen eşimle cok mutluyum... ALLAH herkezi sevdiğine kavuştursun...

Sabırsızlıkla bekliyorum... :D neymi?
Yeni yatak oda takımı aldık :D:D bugün yarın gelicekler.Evden taşınmakdan vazgeçtik ama eşyaları yenilemekden vazgeçmedik :D Bide evlilik yıl dönümüm yaklaşıyor,2 sene oluçak biricik kocamla birlikte bi arada olalı.İyiki tanımışım canım askımı. Bu sene ALLAh nasip ederse güzel gecicek inş. gecen sene dedesi hastanedeydı birsey yapamadık ama bu sene süpriz yapıcakmış bana :) heycanla bekliyorum.
Bide üstüne üstlük canım kocamın doğum günü var onun doğum gününden 3 gün sonra kaynanamın var ondan 5 gün sonrada evlilik yıl dönümümüz :D:D tam masraflar bi araya gelıyor valla. ALLAH herkeze bu güzel evlilik duygusunu sevdiği erkekle tatdırsın... Sizleri cok seviyorum Melişler... Beni izlemeye devam edin :D :laugh:

günaydıın tatlııım...güle güle kullanın oda takımınızı..allah mutluluğunu daim etsin bitanem...kocanla bir ömür boyu mutlu olman dileğiyle tatlıım.

canım bende eskişehirliyim burda oturuyorum istanbuldan geldik eşim emekli olunca
köşen hayırlı olsun bitanem
dilerim eşin kazasız belasız askerliğini bitirip gelir. yüce rabbim tüm askerlerimizin yardımcısı olsun onları sağ salim bize geri versin öpüyorum seni

Geri