Benim gibimisiniz??

Mahperver

Yeni Üye
Üye
Benim gibimisiniz??
Şu aşşağıda ki resimdeki varyaaa...???ahanda o ben deniz...
Coook uyumak hamilelikte normalmis..
Bende coook uyudum ozelikle hamileligimin ilk aylarinda simdi daha da iyiyim,doktormun verdigi ilacinda faydasi yok degil nihayetinde bir can tasiyoruz kolay degildir canlar kolay degil..

canvas-9309.png

Dusunsenize bir anda butun hayatiniz degisiyor gundelik yasantiniz da oyle,ruh halinizde oyle,olaylara bakis acinizda.
Sakin bir hayat yasayan bir insan icin stres tabi ki kimseye faydali degil ama bu donemde cogu kez bu tur durumlar meydana cikiyor...
Az yesen olmuyor cok yesen cekilmiyor..hersey kokuyor ona catarsin buna kizarsin..
DOGALMIS:)
Evet tabi ki dogal ve nasilsa kisa surecek bu da gececek diyerek kendimizi avutabiliriz..kandirmak degil..avutmak canlarim..
Ozellikle de uzun zamandir hamile kalmayan isteyip de hamile kalamayan bayanlar bu degisikligi hemen farkedecektir..ya da ikinci veya ucuncu bebegini bekleyen melislerim de bu durumu iyi bilirler eminim..
Anne olmak hem fedakarlik hemde sabir iser..
Oyle ki dogumdan sonra bu uykulu hallerimiz bu stresli gunlerimizi aratacak olan o minicik yavruyu kucagimiza aldigimizda bir lokma uyumak icin can atacagiz..
Sakin olmak hersey gecici demek en guzeli..
Durum böyle meleklerim..
ben biraz uzansam mı acaba :dil:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri