1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    69
    Ödül Puanları:
    28

Benim hayatım

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

bugüne kadar yapmak isteyipte yapamadıklarınız.herneyse paylaşabilirsiniz.

Ekli Dosyalar:

2. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    133
    Ödül Puanları:
    63

köşen hayırlı olsun cnm ilk misafirin ben olayım..

3. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    69
    Ödül Puanları:
    28
    Teşekkürler
    Hayat herşeye rağmen yaşamaya değer...............

Benim hayatım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferdi Tayfur -  benim hayatım

Ferdi Tayfur - benim hayatım

bazen aglamakla bezen gulmekle bazen sevilmekle bazen sevmekle bazen de ansizin terkedilmekle boyle gelir gecer benim hayatim gun olur her seye isyan ederim bu benim silinmez hayatim derim belki bir gun bana doner sevdigim beklemekle gecer benim hayatim iste boyle dertler soyletir beni bir kirik saz gibi inletir beni yeter be sevgilim soyletme beni anlatmakla bitmez benim hayatim...
  2. Askim benim, hayatimin anlami..

Askim benim, hayatimin anlami..

hayatımın anlamı aşkım hayatımın anlamına mektup Seninle konusurken, gözlerine bakarken, hatta sen yanimda yokken, seni düsündügümde bile gürül gürül bir irmak akiyor yüregimden. Her damlasinda mutluluk ve heyecan tasiyan bir irmak bu.su yalan dünyada ölüm kadar gerceksin benim icin. Yasamak kadar tutkulu..Pilimi pirtimi toplayip acilardan, gidecegim tek adressin.Sen benim dönüsü olmayan...
  3. Yordun Beni Hayat!

Yordun Beni Hayat!

yordun beni hayat hayat yordun beni çok Hayat sizi de yorduysa buyrun okuyun.... İki çocuklu bir aile hafta sonunu piknik yaparak geçirmeye karar verirler. En güzel ağacın altına vardıklarında anne yemeği hazırlarken, çocuklar babalarıyla birlikte yürüyüşe çıkar. Uzun uzun yürürler. Küçük oğlan çok yorulur ve babasına yalvarır… “Ne olur beni kucağına al!”...
  4. hayat kurtaran 7 besin :)

hayat kurtaran 7 besin :)

İşte Amerika’nın en iyi uzmanlarının hazırladığı besin reçetesi: Kalbi koruyor * BADEM: Her gün, bir çay fincanın yarısını dolduracak miktarda, yani 30 gram badem yemeyi ihmal etmeyin. Omega-3 asitli yağları açısından oldukça zengin bir besin olan badem, kandaki kötü kolesterol (LDL) oranını yüzde 4.4 oranında düşürüyor. Badem böylece damar tıkanıklıklarını önleyerek, dolaşım sisteminin...

Sayfayı Paylaş