Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Benim İçin Üzülme dizisinde Mezar Taşı şarkısı sözleri 3.bölüm

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Benim İçin Üzülme dizisi çok çok ilgimi çekti. Ee Mahsun yapmış ne de olsa :D Dizinin 3.bölümünde harika bir parça çaldı adı mezar taşı sanırım. Sözlerini biliyormusunuz ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113
    Bir Sevda acısı gönlüme akar Köz olur kor olur kalbimi yakar
    Köz olur kor olur bahrımı yakar

Silmedin gözümden akan yaşımı
    Kar yağsın kapatsın mezar taşımı

Gün düştü denize bitti umutlar
    Yol aldı gemiler kanlandı sular

Silmedin gözümden akan yaşımı
    Kar yağsın kapatsın mezar taşımı

Benim İçin Üzülme dizisinde Mezar Taşı şarkısı sözleri 3.bölüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Benim İçin Üzülme Dizisinin Oyuncu Kadrosu

Benim İçin Üzülme Dizisinin Oyuncu Kadrosu

Benim İçin Üzülme Dizisi Oyuncu Kadrosu Benim İçin Üzülme Dizisi Oyuncuları İsimleri Sevgili melekler, son dönemde çektiği ve ekranlarda yayınlanan ve büyük bir hayran kitlesi tarafından takip edilen Hayat Devam Ediyor dizisiyle beğeni toplamaya devam eden Mahsun Kırmızıgül şimdi yeni bir diziyle yoluna devam etmeye hazırlanıyor. Bu yazımızda sanatçının çekeceği Benim İçin Üzülme dizisi...
  2. Benim İçin Üzülme Dizisi Deniz Üstünde Fener Şarkısının Sözleri

Benim İçin Üzülme Dizisi Deniz Üstünde Fener Şarkısının Sözleri

Bu konu; Selçuk Balcı Deniz üstünde Fener şarkı sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 30 Ekim'de ekranlara merhaba diyecek olan Mahsun Kırmızıgül'ün yönetmenliğini yaptığı Benim İçin Üzülme dizisi dizi müziği ile dikkatleri çekiyor. İşte dizinin şarkısının sözleri... Deniz üstünde fener bir yanar birde söner Deniz üstünde fener bir yanar birde söner Bu gaybana...
  3. Benim İçin Üzülme dizisinin tam kadrosu

Benim İçin Üzülme dizisinin tam kadrosu

Şu an için doğru dürüst beğenerk izlediğim bir dizi yok ama Mahsun'un Benim İçin Üzülme dizisi dikkatimi çekti. Acaba kimler oynuyor bu dizide paylaşırsanız sevinirim..:)
  4. Benim İçin Üzülme dizisinin çekim yeri ?

Benim İçin Üzülme dizisinin çekim yeri ?

Benim İçin Üzülme dizisi bayağı ilgimi çekti, nerde çekiliyor bu dizi ? Yakınsa gitmek istiyorum ama :D
  5. benim için üzülme dizisinde çalan sen gülüm idin şarkısının sözlerini yazarmısınız

benim için üzülme dizisinde çalan sen gülüm idin şarkısının sözlerini yazarmısınız

Benim İçin Üzülme dizisi çok güzel ve dizide çalan müzikler de öyler. Geçen bölümde Sen Gülüm İdin diye bir şarkı çaldı.Onun sözlerini yazarmısınız lütfen..

Sayfayı Paylaş