1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Benim Kızım :)

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  kızım defne 11 aylık çok sevimli bir çocuk.dışarıya karşı diğer insanlarada sevimli haata kendini sevdirmek için ilgi çekmek için çığlıklar atar,alkış tutar,kahkaha atar.ama bu sevimliliği insanla kucağına alıp sevmeye çalışınca ağlamaya başlar.ben,babası ve dedesi dışında kimsenin kucağına gitmez.nasıl bir psikolijidir anlmadım o kadar sevimlilik yap insanlar seni kucağına alıp sevmeye başladığında kaç :)?

   
 2. SadmiN

  SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  29 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  15.135
  Beğenilen Mesajlar:
  1.159
  Ödül Puanları:
  113
  Selamlar,
  Öncelikle kızınızın yanaklarından öptüğümüzü, ve size, vatanına milletine dedesine :) Aile eşrafına yararlı bir birey olmasını diliyorum. Şimdi olaya kadın erkek olayı olarak bakmakta yarar var diye düşünüyorum. Zor bir kız heralde sizinkisi. Bin bir türlü şaklabanlık yapıyor dikkat çekmek için sonrada ağlıyor :) Belkide güvensizliktir. Aslında şunuda denemek lazım; ailele haricinde kendini beğendirmek için binbir taklalar atan kızınızla diyelim ki şaklabanlık yaptığı bir kere görüşüyor ve siz bu kanıya varıyorsunuz. Birde bunu daha sık görüştüğünüz birisiyle deneyin. Göreceksiniz ki bir kaç görüşmeden sonra taklaların ardından kucakta isteyecek.

  Kızımız biraz güvensiz anlaşılan. Bahtı açık aklı hür olsun.

  Sevgiler.
   
Benim Kızım :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Be- Kız İsimleri

  Be- Kız İsimleri

  bereket anlamına gelen isimler belis anlamı peygamber çiçeği ismi peygamber çiçeğinin ismi çiçeğinin adı Bedahşi: amu-derya' nın kaynağı olan perc' in yukarı mecrasının sol sahilindeki dağlık memleket Bedran: sert başlı at daima hoş, latif, yakışıklı Bedreka: rehber, klavuz Bedreke: yol gösteren, kılavuz Bedrunnisa: dolunay yüzlü kadın Bedriye: ayın ondördüncü geceki haliyle ilgili ay...
 2. kızlar bunlarda benim çeyizimden

  kızlar bunlarda benim çeyizimden

  hepsini ben yaptım ve hepsi çok zahmetliydi gerçekten tek tek boncuk işlendi havlulara
 3. Kızlar bakın bunlarda benden

  Kızlar bakın bunlarda benden

  Kızlar bakın ...........................

Sayfayı Paylaş