Benim Neden Bebeğim Olmuyor Diyenler Lütfen Bir Göz Atın

Bende 3 senedir evliyim çocuğumuz olsun istiyoruz ama olmuyor esim 1 kere kimyasal gebelik geçirdi çok üzülüyoruz ama Allah nasip etmiyor

Merhaba ;
Günümüz sorunlarından biri evlat sahibi olamamak.Yalnız değilsiniz.Eşinizin gebe kalmasına engel bir durum var ise yapılan tetkit ve muayenelerle anlaşılabilir.İyi bir kadın doğum uzmanına çift olarak görünün.Bu değerlendirme de hem size hem de eşinize bir takım tekitler uygulanacaktır..En kısa zamanda evladınıza kavuşmanız dileği ile..

Merhabalar arkadaşlar,
Ben de yıllar önce bu gibi forumlarda insanların tüp bebek hakkında yorumlarını, tavsiyelerini okuyordum ama ne denersem deneyeyim bir türlü çocuğum olmuyordu. Geçen senenin ortalarına doğru ''bu sefer son denemem'' deyip son bir umutla arkadaşlarım ve akrabalarım tarafından övgülerini çok duyduğum Ankara'da Liv Hospital hastanesinde Prof. Dr. Sevtap Hamdemir Kılıç hanımefendiye gittim. Açıkcası hiç umudum yoktu. Fakat şu an bu yorumu yazarken bebeğim kucağımda mışıl mışıl uyuyor. Allah o doktordan razı olsun. Size önerim hiçbir zaman umudunuzu kesmeyin, herşeyin dermanı Allah'ta, ona dua edin. İnşallah Allah size de nasip eder :) Bu arada bahsettiğim doktoru kesinlikle öneriyorum,
kendi internet sitesi falan var girip bakabilirsiniz.

Bende uzun süredir evliyim ama iltihabım oldugu icin bebegim olmuyor. Allah herkesin gonlune gore versin kumseye çocuk hasreti gostermesin çünkü cok zor :((
Merhaba siz iltihaplanma demişsiniz internetten falan biraz araştırın ablaminda aynı şekil olmuyordu sürekli soğan kaynatıp suyunu içti soğan bir antibiyotik olduğu için iltihap mikrop hepsini yok eder ablam o soğan suyundan sonra tekrar doktora gitti tamamen iltabin temizlenmiş dediler ve ablam hamile kaldı

Bende 3 senedir evliyim çocuğumuz olsun istiyoruz ama olmuyor esim 1 kere kimyasal gebelik geçirdi çok üzülüyoruz ama Allah nasip etmiy
Ben de cocuğum cok olsun istiyorum ama yumurta rezervem sınırda doktor tüp bebek dedi. Doktorlar artık uğraşmak istemiyorlar seri üretim gibi direk tüp bebek diyorlar uyuz oluyorum. Eskiden tüp bebek yoktu ama doktorlar farklı şeyler öneriyordu
Banada bitkisel ilaçlar verdi 3 ay kullanıp gel dedi 6 ay sonra hamilesin olmazsa bekleyemeyiz yaşımdan dolayı tüp bebek önerdi bakalım rabbim neylerse güzel eyler Allah kucağımızı boş bırakmasın

Geri