Benim Olmayan Sevdiğime

Angel_tears

Yeni Üye
Üye
Benim Olmayan Sevdiğime
Bir beni sevmek mi zor geldi sana;
Sen ki? kaç yangından çıkmış yaralı bir yürek! ne acılar görmüş gözlerin kaç kere ağlamış sebepsiz kuytularda.

Bir bana ağlamak mı zor geldi sana.
İsyanlar ki ; yüreğinin kişiliği asi senin bir benim için mi karşı çıkamadın hayata. Korkmazdın hiç bir şeyden korkaklığı kendine yakıştırmazdın da bir beni sevmekten mi korktu yüreğin.

Neydi beni sende sevilmez yapan. Seni koşulsuz sevişim mi? utanmadan saklamadan gözlerine baka baka seni seviyorum diyebilmem mi?

Vazgeçemediğim için mi senden bu olmayışlar hiçe sayışlar. “Nasıl olsa” mı benli cümlelerinin başı hep. Sensiz olamadığımı bilmen mi benden kaçışın hep yanında olduğumu bilmen mi. Neden bu gidişin benden ben hep beklediğim için mi?

Bir anlamı varmı beni sevmeyişinin. Ellere gitmek isteyişin neden?Neden benden kaçışın bir ben mi ağır geldim sana. Bir benim sevgimi taşımak mı zor geldi sana.

Her şey zorda kolaymı beni öldürmek göz göre göre sevdiğim. Hiçmi acımayacak yüreğin hiçmi ağlamayacak güzel gözlerin. Kolaymı atmak beni sensizliğin ateşine? Kolaymı hiçe saymak uğruna harcanan emekleri. Hiçe saymak o sihirli dakikaları.

Kolaymı yıkmak yüreğimdeki mabedini. Senin için atan bu kalbi ellerinle parçalamak kolaymı. Söyle benim olmayanım beni sevmek zorda ellerin olmak kolaymı…

Benim olmayan sevdiğime…

Cevap: Benim Olmayan Sevdiğime

ne acıı..daha öncede okumuştum bunu benianım sağol kızım

Cevap: Benim Olmayan Sevdiğime

Evet çok acı..ALLAHım kimseyi sevdiğinde ayırmasın mama

Geri