Benim Rengim Hangisi Rengarenk Kombinler geldi

kar_tanesi

Yeni Üye
Üye
Benim Rengim Hangisi Rengarenk Kombinler geldi
Bu sezonda melişler çok renkli geçeceğe benziyor.Rengarenk,cıvıl cıvıl bir sezon daha geçireceğiz,birbirinden tatlı renklerle hazırlanmış kıyafetler giymek için hepimiz sabırsızlanıyoruz.Peki bu sezon hangi renkler daha ön planda olacak öğrenmek ister misiniz?

kiyafet-9563.jpg
SEZONUN RENKLERİ
Sezonun renk trendleri arasında klasik siyah, beyaz ve grilerin yanı sıra gözalıcı parlak renkler de var. Mücevher tonları, asit renkler, gece mavileri, turuncu ve mor tonları, fuşyalar ve sarılar sezonun iddialı renkleri arasında. Sezonun iddialı renklerini denemekten korkmayın. Seçtiğiniz renk, ten renginizi ve genel olarak görünümünüzü tamamlıyorsa bir problem yok demektir.

VÜCUT TİPİNE GÖRE
Her renk her vücut tipinde farklı durur, bazı renkler toplu gösterir bazı
renkler ise daha ince gösterir. Önemli olan vücudunuza uygun, size yakışan renkleri seçebilmek. Vücudunuzdaki kusurları
koyu renklerle kapatabilirsiniz aynı zamanda en güvendiğiniz hatları açık renklerle ortaya çıkarabilirsiniz. Bu şekilde kontrastı sağlayabilirsiniz.

TEN RENGİNİZE GÖRE
Teninize uygun renkleri belirlemek için gün ışığının iyi olduğu
bir yerde aynaya bakın ve rengi yüzünüzün yanına koyun. Sizi yorgun mu gösteriyor veya ekstra makyaja ihtiyacınız gerekiyor mu bir bakın. Ancak unutmayın ki teninize uygun renklerle ekstra yardıma gerek kalmaz. İki kural var; beyaz tenliyseniz soluk tonlardan, bej, devetüyü ve pastel
tonlarından uzak durmalısınız. Yeşil, mor, kırmızı gibi renkler size daha çok yakışır. Ten renginiz koyuysa pastel tonları, açık gri ve kahverengiyi deneyin.

SİYAHIN CAZİBESİNİ UNUTMAYIN

SİYAH rengi asaletin rengidir. Siyah renginin kadınlara verdiği cazibeyi
başka hiçbir renk veremez. Siyah rengi hiçbir zaman out olmaz,
modası geçmez.Modern, şık, stil, gözalıcı aynı zamanda her renge ve ortama uyumsağlayabilen siyah ve siyahın tonları zayıf ve ince bir görünümü de garantiler.
  • Siyah rengindeki en büyük handikap kalitesiz kumaşlarla kötü ve ucuz görünmesi. Siyah rengi kaliteli ve düzgün kesimlerle kendini gösterir.
  • Siyah rengi ve koyu tonlar vücuttaki kusurları kapatırken daha ince bir görünüm sağlar.
  • Siyahla kırmızı, pembe,mor ve sarı gibi sıcak ve canlı renklermükemmel kombine olurlar. Hatta son trendlere göre lacivertle siyahı birbirleriyle tamamlamak sofistike ve cool bir görünüm oluşturuyor.
  • Beyazla siyahı karıştırıp simsiyah bir görünüm engellenebilir; siyah kalem etekle tamamlanan siyah süveter ve onun içine giyilen beyaz tişört renk dengesini sağlar.
  • Koyu gri veya açık gri renklerdeki trençkotlarla siyahmini bir elbise veya tayt çok şık bir görünüm oluştururlar.
 
Üst