1. bebegimmm

bebegimmm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

benimde bebeğim olsun:(

Konu, 'Gebelik' kısmında bebegimmm tarafından paylaşıldı.

Kızlar ben folbiol kullanıyorum yumurtlamam falan herşey normal ama prolaktine baktirmam gerektiğini söyledi doktor önce olcturdum 70 ti şimdi ne bilmiyorum folbiolle hamile kalir miyim sizce bebeğin.rahime yerleşmesin için verdi ise yarar mi acaba????

2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.284
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , Folbiol, içerdiği folik asit bakımından hamilelik dönemindeki kadınlara önerilir. B vitamini içeren destek ilaçtır.Folibolle hamile kalmazsınız Folibol, folik asit eksikliğine bağlı hastalıkların tedavisinde kullanılmaktadır..Besinlerin sindirim kanalından emilimi ile ilgili bazı problemler ,Beslenme tarzından kaynaklanan kansızlıklar ,Hamilelerde, bebeklerde veya çocuklarda folik asit eksikliğine bağlı bir kansızlık çeşidin de kulanılır.

benimde bebeğim olsun:( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. benimde köşem olsun be...

benimde köşem olsun be...

burası benim köşem olsun ben bu siteyi çok seviyorum hiç bişeyden eksik kalmiyim olmazmı?:a050::d040:
  2. Ferdi Tayfur -  ben olaydım

Ferdi Tayfur - ben olaydım

saçlarını ören bir ben olaydım siyah gözlerinde sürmen olaydım sağ yanak altının sol köşesinde senden ayrılmayan bir ben olaydım koşan bir ceylansın sevda dağında tutulan av benim gizli ağında yaralı kuş gibi sinem bağında derdini söyleyen bir olaydım askin yollarinda biricik ugrak sevgi diyarinda ilk ve son durak ayagin altina serilen toprak cigneyip gectigin bir ben olaydim
  3. benimde bebeğim olsun istiyorum yaa ;((

benimde bebeğim olsun istiyorum yaa ;((

bebeğim olsun istiyorum bir bebeğim olsun erkek istiyorum erkek bebegim merhaba melekler ben bugün aranıza katıldım.üç aydır hamileymişim gibi belirtilerle bekliyorum ama hayal kırıklığı ile karşılaşıyorum :(( bu ay adetim ilk defa gecikti ama malesef geldi tabiki fakat diğerlerinden farklıydı bir günlük normal bir kanama sonra yok gibi üstüne görme dedikleri şeyden şüpheleniyorum ama...
  4. En güzel ben olayım

En güzel ben olayım

Her ne kadar konu başılığımız biraz ukalaca olduysada ki, bütün kadınlar bunu istemez mi? Yani en güzel kendi olsun istemez mi? Elbette ki kayıtsız şartsız bunu ister. Hep daha fazla güzel olmak ister, hep en en güzel olmak ister. Saç ve cilt bakımı ile makyaj yapımının incelikleri konusunda söylenen her şeyi unutun Melek'lerim... Bütün kadınların ihtiyacı olan basit ama çözüme ulaştıran bu...
  5. Benimde köşem olsun :)

Benimde köşem olsun :)

Herkesin köşesi olurda Şam şeytanı'nın olmaz mıı ? Diye düşündüm ve bende kendime bir köşe açtıım :) Tüm melekleri köşeme bekleriim çay , börek , çörek , kek yapııp getiricem ben size :) Geldiginiz için teşekkür ederim :) ​

Sayfayı Paylaş