benimde derdim varr:((

esra

Yeni Üye
Üye
benimde derdim varr:((
Slm melekler bende henüz 6 aylık evliyim kayınvalidem evlendiğimizden bi iki gün sonraa
_kızım dedi üzerinde su taşı basılırsınn yeni gelin lohusa gibidir 40 gün kendini koruu çocuğun olmazz
tabii ci,ddiye almadım hatta gülesimde geldi basılmak kim neyi niçin basıyosaa yapmadımm:hhh:
şimdi izinde kayınvalidemdeyizz bana dedi sana demiştimm haydeee

aynen şöyle söylüyor şimdi
_kizum ben sağa dediydumm dinlemedunn neysee hauu gırağanda dikenluk var seni altundan üç kere geçirelummm tartılmamış etten ayırdım azicukk haunla 3 kere banyo yapaysunn

tabii öyle söylerkenn ben kendimi ezik hasta işe yaramayan çaresizz vss hissediyorum
ve anlamıyorumm bu kadar çocuklarım okusun diye çabalayan ve okutann kendisi şu yaşında bile okumadığına pişmann olan bi kadın nasıl böyle düşünürr
neysee meleklerr ben hiç iyi değilim depresyona girdim vallahii
dua ediyorum Rabbim şu an bi mucize verse düşündüklerinden utansalar
ha gerçi kayınvalidemi çokda seviyorum tek isteği torun ben ilk geliniyim aslında iyi niyetli biliyorum onu kırmakda istemiyorumm dediğini yapmakdaaa ayy ne yapıcamm ben bi akıl verinn.........

Cevap: benimde derdim varr:((

ayyy canım zaten öyle olur 1 sene çocuğun olmayınca hemen damgayı vururular bendede öleydi değişk değişik şeyler söledirlerr amann kim takar ben evlendim 1 hafta sonra çıktım yaylaya dağ bayır demeden fındık topladımm..nedense başka şeye gelince çenelri çalışır ama işe gelinceee hadeeeee...neysee beni boşverelimde sana şunu diyeyimmm...
öylee hurafelre inanma ama kaynann ne dersede yappp çünkü misafirsin evinde sonra ben deydim demelere başlamsın yap ne derse bi sorun olursa sen ne dediysen yaptım olursun yanii kötü olmaz suçlanmazsın sne ne derse yap çok saçma inançlar ama ne yaparsın geçmiş zaman insanıı bide büyüktür eşinin anası artık bir yerde seninde annen o yüzden ne derse he dee ama doktora gimtyi ihmal etme eğer çocuk olmuyor gibi bir sorun varsa hiç dert etme derdin veren rabbim dermanıda verirr..zamannnn herşeyin ilacıııı...üzülme adaşımm benimmm

sabret olur ins dua gulum ...bakarsin 1 yil bakarsin 5 yil surmussun bide bakmissin hemen oluvermissin ins en kisa zamnda anne olursun canim,sevgiler

cok sevındım canım... bende 1.5 hatta hemen hemen 2 senelık evlıyım eşimle suan cocuk düsünmüyoruz banada demedıklerını bırakmıyorlar üstüne üstlük ben kayınvalıdemle bır kalıyrum :( ama hıc dert etmıyorum dedıklerını .... neyse canım senın adına cook sevındım

Allah sabır versin sana gül çiçeğii gerçekten sabır işi bu herkes başarmaz takdir ettim seni

evet artık rahat rahat istediğini yap ne çalı nede tartılmamış et bunlara inanmadın rabbim sesine kulak verdi. çok şanslısın :kiss:

Geri