benimle dır dıra varmısınız.....

amın smıley ayy bugun cok guzeldı ankara yaa cok gezdım yaz günüydu resmen yaa sıcaktan patladık arabada camlar acık hep kısa kollu aldık esımle cok sıcak cook ınş snede gelırsın canım ank

olucak olucak vardır bundada bır hayır bekle accık sık dısını sankı kaynana yanında oturuyon hahaha acelen nee hahaha

smıı cok alemsın loo kendıne ıs yap orgu or meselaa bebısın yelegı varmı bı tane sarı tulbent aldınmı dogunca ustune at ıclı dıslı zıbın aldımı smıleyy kucuk agız medıllerı suluk neler aldın senınde az vaktın kaldı mayıs gıbı dogurursun benım oglan gıbı boga olucak herhalde gereksız gorunuyo ama cok lazım olan esyalar bunlar hahaha

pek birsey almadim mavim ablalarim doldurdu bebinin dolabini :D:D
dülbenti var, kusma bezi diyorlar ondanda cok cok var ablam verdi.. bir yelegini ben ördüm teyzeleride verdi bir kac tane.. patik felanda var... biberonunu aldim sterilize aletini felan, biberon sicak tutucusu kücük virt zirt hersey hazir yatagini felan hazirladim anneannesi besigini verdi.. üclü arabasini felan aldim.
Allah kismet ederse dogum tarih 04.07.13 daha var aslinda... ama herseyi hazir.. gaz cayini bile aldim mavim hahaha napayim.. ögrüye gelince bir yelek ördüm ama cok kötü oldu elimden gelmiyor bendede sabir yok cabalamaya.... :utan:
cok tembellestim mavi ya cooook tek caliskan organim parmaklarim oda sizlere sürekli yazdigimdan hahaha

smıley hamılesın ondandır canıım

haa smıley bıde sey suu kalın orulen yelekler gıyılmıyor ınce penye yelekler var ondanda al meselaa kız neler almıssın alemsın valla maalllah nazlı bır cocuk annesı parasını bbebıse yatırıyor hahaha masallah smıley dogurunca hemn turkıyeyemı gelıcen

pilan öyle idi canim ama simdi degisti doguma babasi gelecek Allah kismet ederse, sonra babasi gittikten sonra insallah o arada tayini cikacak ve evimizi ankaraya tasiycak.. yani ev satin alinip bulunduktan sonra tayin cikip tasinildiktan sonrada ben gidecegiim bebiyle türkiyeye herhalde eylül ekimi bulacak oraya gitmem... Rabbim hakkimizda hayirlisini nasip etsin mavim ne diyeyim

amin canım hakkında hayırlısı neyse o olsun smıleey sız esınle akrabamısınız nasıl tanıstınız :D:D

ben esimle kayseride fuarda tanistim, sonra ögrendimki ayni köylüyüz, sonrada ögrendimki onun babasi ve benim annem kuzenmis.. hahaha yani tanistigimizda bilmiyordum beni istemeye geldiklerinden sonra ögrendim hepsini hahaha....
bis sivasliyiz esimle kayseride tanistik :D

Geri