1. Julieт

Julieт Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Benneton çantalar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Julieт tarafından paylaşıldı.

Benetton çantalar benetton çanta

Son düzenleme: 12 Şubat 2010
  2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    407
    Ödül Puanları:
    0
    benetton süper kıyafet yapıyo ama çantalar için aynı şeyi söyleyemicem:)

3. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    55
    Ödül Puanları:
    0

Benneton çantalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çantaları yenileyelim!!

Çantaları yenileyelim!!

Bayanların olmassa en çok eksikliğini hissedeceği aksesuarı çantalar.Onlarsız olmaz,sokağa çıkılmaz.:DHer çeşiti var ve biz giysimize en uygununu beğenmeyi başarabiliyoruz değilmi melişler ? :tik:
  2. Emo Çantaları

Emo Çantaları

emo çantaları çanta sipariş et emolara uygun harika çantalar aslında ben de kullanabilirim sportif ve gençlere uygun. :D
  3. Yazılı çantalar

Yazılı çantalar

yazılı çantalar Çantasız kadın balkonsuz eve benzer diyorum ve eminim sizler de aynen öyle diyorsunuz:DÇantasız gezen bir bayan şuana kadar hiç rastlamadım.Artık en küçük hanımlarda bile var:):):) Ama artık moda değişti.Artık her bayan sportifliğe kaçıyor.Özelliklede genç kızlarımız:DBaşta genç kızlarımız olmak üzere sportif bayanlarımıza duyrulur.Bu yaz yazılı çanta modası başlıyor:)...
  4. Beğendiğim çantalar

Beğendiğim çantalar

Herkezin kendine ait bir tarzı vardır.Benim de bir tarzım var ve ben tarzıma en uygun çantaları buldum ve sizlerle paylaşmak istedim. Genelde sadelikten yanayımdır.Ama nedense bu kış pek bir cıvıl cıvıldım.Bu durumumu yaz aylarında da devam ettirmek istiyor ve ona göre çanta tercihleri yapıyorum.İşte benim seçtiklerim:) Genellikle siyah veya tonlarında tercihler yaparım ve tercihimi...
  5. Çantalar renkleniyor

Çantalar renkleniyor

çanta,çanta modelleri,çanta modelleri 2011,çanta markaları,2011 yaz çanta modelleri,2011 yaz çanta modası,2011 yaz çantaları,renkli çantalar 2011 yaz sezonunda clutch yerine uzun saplı yandan- çapraz asılan çantaları daha fazla kullanacağız. Renk kısıtlaması yok, adeta gökkuşağı havasında bir yaz bizi bekliyor. Neon renklerde (sarı, turuncu, yeşil, mercan, kırmızı, mavi ) ve daha fazlası,...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş