Bennu Gerede Survivor Ve Duygu Hakkında Konuştu

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Bennu Gerede Survivor Ve Duygu Hakkında Konuştu
bennu gerede
bennu gerede haberleri
survivor bennu

Sevgili melekler, bu hafta Survivor'a veda eden isim Ünlüler takımından Bennu Gerede oldu. Bennu Gerede yarışmadan elendikten sonra bazı açıklamlarda bulundu, yarışma ve Duygu hakkındaki fikirlerini ifade etti..

bennu_gerede-1c.jpg

Gerede, "Üzgünüm, 2.5 ay boyunca yoğun birşey yaşadım. Hem kalmaya hem de elenmeye kendimi hazırlanmıştım. Duygu çok hırslı birisi olduğu için her oyunda oynamak istiyordu. Ben rahatsızlanınca oynayacak kimse bulamadı ve fevri davrandı. Kırıcı laflar söyledi ama benim muhatabım olmaz. Ben asla böyle konuşmam bir insanla, aslında söylenecek çok söz var ama ben öyle bir insan değilim.

Adada dedikodu ve strateji yok. Az kişi kaldığımız için sorunlar konuşularak hallediliyordu. Benim kafam o stratejilere ve oyunlara basmadığı için ben bu röportajı veriyorum. Dağhan'ı ben hiç istemeyerek seçmiştim. Ümit ve Cengiz'in seçeceğini bilerek seçmiştim. Doğukan tercih edildi takım birlikteliğini bozmak istemedik. Adadan gittim çünkü bende yorulmaya başladım, ödüller kaybetmeye başladık, besinsiz kaldık, en büyük sebep çocukları beni çağırıyor..." diyerek adaya veda etti.

Geri