1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Berat Kandili Sms Mesajları istiyorum

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Merhaba arkadaşlar ben sizden Berat Kandili Sms Mesajları yazmanızı istiyorum mümkünse bir kaç tane yeni Berat Kandili Sms Mesajları örneği yazarsanız çok sevinirim.
   
 2. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

Berat Kandili Sms Mesajları istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Berat Kandili İçin Mesajlar

  Berat Kandili İçin Mesajlar

  berat kandili, berat gecesi, kandil mesajları, güzel sözler hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Bugün mübarek berat kandili arkadaşlarınıza tanıdıklarınıza kandil mesajı yollamak isteyenler için engüzel sözler burada melekler Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana, kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi, tüylerinde nur var. Senin de kalbin nurla dolsun kadir gecen mübarek olsun....
 2. Resimli Berat Kandili Mesajı istiyorum

  Resimli Berat Kandili Mesajı istiyorum

  Merhaba arkadaşlar ben sizden Resimli Berat Kandili Mesajı paylaşmanızı istiyorum ve Resimli Berat Kandili Mesajı paylaşımınız için de şimdiden çok tşk ediyorum.
 3. Berat Kandili Mesajları 2012 sözleri

  Berat Kandili Mesajları 2012 sözleri

  Merhaba arkadaşlar bende şimdiden sizlerin ve tüm islam aleminin Berat Kandilini kutluyor ve hayırlara vesile olmasını diliyorum ayrıca sizden bir de Berat Kandili Mesajları 2012 sözleri rica ediyorum.
 4. mevlid kandili sms mesajları yazın

  mevlid kandili sms mesajları yazın

  Yarın mevlid kandili.Her kandil ve bayramda olduğu gibi bu kandilde büyükleri arayacağız.Ama arkadaşlara sms atmak daha kolay geliyor. Yeni kandil mesajları yazarsanız biz de ne yazacaz derdinden kurtulmuş oluruz :)
 5. Berat kandili mesajları

  Berat kandili mesajları

  Müstesna bir ibadet gecesi mübarek berat gecesi.Müslümanlarca kutsal sayılan ve önemi büyük olan berat kandili fırsatlarla dolu bir gündür.Beratını bu mübarek gece almak isteyen ellerini semaya açıp rabbinden af ve mağfiret dilesin.Berat gecesi için sevdiklerinize ,eşinize,dostunuza güzel mesajlar atmak isterseniz,2016 Berat gecesi mesajlarımızı inceleyebilirsiniz.Öncesi Berat gecesi...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş