1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Berat Kandilinin faziletleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selamlar Berat Kandili'nin faziletleri anlamı nedir ? Bu günde neler yapılması ve hangi duaların okunması gerekir arkadaşlar.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Berat Kandilinin faziletleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. berat kandili

berat kandili

Kandiliniz Mübarek Olsun Berat Kandili olan bu mübarek geceyi nasıl ihya edeceğiz? Cenab-ı Hak buyuruyor: 'Apaçık kitaba yemin olsun ki, Biz Kur'an-ı mübarek bir gecede indirdik. Biz, gerçekten uyarıcıyız. O mübarek gecede, her hikmetli iş katımızdan bir emirle ayırt edilir...'(Duhan, 44/1-4) Ayette geçen, 'mübarek gece'den maksat; Berat gecesidir. Kur'ânın bu gecede, Yedinci semadan...
  2. Berat Kandili Tarihi 2012

Berat Kandili Tarihi 2012

Berat Kandili Tarihi 2012- Berat Kandili Tarihi ne zaman 2012 de Berat Kandili hangi güne geliyor?
  3. Berat Kandili anlamı

Berat Kandili anlamı

Berat Kandili anlamı Berat Kandili önemi Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda Berat Kandili2nin önemi hakknıda merak edieln tüm bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Beraat gecesi,Şaban ayının 15. gecesidir.Kur’an-ı kerimin bu gecede indirildiği bildirilmektedir.Ayetlerde buyuruluyor ki; ''Apaçık olan Kitab’a andolsun ki, biz onu [Kur’anı] mübarek bir gecede indirdik. Elbette biz insanları...
  4. Berat Kandili Hikmetleri nelerdir

Berat Kandili Hikmetleri nelerdir

Arkadaşlar şimdiden hepinizin Berat Kandili mübarek olsun ve tüm müslüman ülkelerine hayır getirsin diyorum ve sizden dini bilgileri olan arkadaşalrım var ise bana Berat Kandili Hikmetleri hakkında bilgi vermelerini rica ediyorum.
  5. Berat kandilinin faziletleri  nelerdir ?

Berat kandilinin faziletleri nelerdir ?

Ramaza nın müjdecisi ,borçtan hastalıktan ,günahlardan arınmanın ,rahmete nail olmanın fırsat gecesi ,Berat kandili.21 Mayıs Cumartesi akşamını 22 Mayıs Pazar gününe bağlayan geceye denk gelen bu önemli gece de hangi dualar edilmeli,nasıl dua etmeli,hangi ibadetler yapılmalı konumuzun devamın da bulabilirsiniz.Öncesi Berat gecesi ve önemi , 2016 Berat kandili mesajları adlı konularımızı da...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş