1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    44
    Ödül Puanları:
    0

Bere modelleri örgüden yapılmış

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Bere modelleri
    < Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

Bere delisiyim ben, üstekki pembe berenin hemen hemen aynisi halam ördü bana

2. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bere modelleri
    paylaşım için teşekkürrler

Bere modelleri örgüden yapılmış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebek şapka,bere örgü modelleri

bebek şapka,bere örgü modelleri

bebek şapka örgü modelleri bebek şapka bere modelleri bere örgü kadin forum orgu ornekleri sapka bebeklerinizin keltuş yada seyrek saçlı küçük şirin kafalarını soğuk kış günlerinde sıcak tutacak şapka,bere modeli:) buyrun meleklerim :)
  2. Birkaç örgüden yapılmış şal modeli

Birkaç örgüden yapılmış şal modeli

Birkaç şal modeli birkaç şal modeli
  3. Fıstık Örgüden Yapılan Bere Modeli(Açıklamalı)

Fıstık Örgüden Yapılan Bere Modeli(Açıklamalı)

açıklamalı bere modelleri, fıstık örgü bere modelleri, bere modelleri 2014 Soğuk kış aylarında sizin için vazgeçilmez bir aksesuar olacak fıstık örgüden yapılmış bere modeli ile birlikte açıklamalı yapılışını sizler için paylaşıyor, modeli uygulayacak hanımlara kolaylıklar diliyoruz. beremize Tığ ile 5 zincir çekilip kapatarak başlarız. Oluşturduğumuz halkaya oniki tane 2 li trabzan...
  4. Kız Bebekler İçin Örgü Atkı Bere Takımları

Kız Bebekler İçin Örgü Atkı Bere Takımları

Dünyanın en kıymetli varlığı olan bebeğinizi kış ayların da sıcacık tutacak atkı bere takımları farklı renk ve modeller ile bebeğinizi soğuk havalar da bir kalkan gibi korurken oldukça şirin modeller ile kıyafetlerini tamamlayıcı bir aksesuar olarak da yer alıyor. Sizler için bu yazım da minik prensesler için tığ işi örgü atkı bere takımları ile ilgili görselleri paylaşıyorum. Renkleri,...

Sayfayı Paylaş