1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113

Bergüzar Korel 'in En Güzel Fotoğrafları

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu bergüzar korelin en güzel fotoları hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl 'da kısa bir süre eşi Halit Ergenç 'le kamera karşısına geçen Bergüzar Korel şu sıralar Karadayı dizisinde ki performansıyla göz dolduruyor. Başrollerini Kenan İmirzalıoğlu ile paylaşan Bergüzar Korel bildiğiniz üzere sinema oyuncuları merhum Tanju Korel ve Hülya Darcan 'ın kızı. Dizide başarılı bir hakimeyi canlandıran Bergüzar Korel 'in en güzel resimlerini galerimizden sizlerle paylaşıyoruz...

Bergüzar Korel 'in En Güzel Fotoğrafları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bergüzar Korel, isyanlarda

Bergüzar Korel, isyanlarda

bergüzar korel isyanlarda TAN'LA İLİŞKİMDE YALNIZ KALDIM Tan Sağtürk'ten ayrıldıktan sonra adı rol arkadaşı Halit Ergenç'le anılan Bergüzar Korel, isyanlarda: Saatli bomba gibiyim, kimsenin yanına yaklaşamıyorum. Dizi setinden çıkarken bile 'Aman onunla çıkmayayım, bununla görülmeyeyim' diyorum. Korkuyorum yani!.. Bergüzar Korel... Bir televizyon dizisi ile hayatı değişen, o değişen hayat...
  2. Bergüzar Korel hamile mi

Bergüzar Korel hamile mi

berguzer korel berguzar korel hamile bergüzar hamile kıyafetleri bergüzar fotoğrafları berguzer Hayırlısı olsun ne diyelim... Önceki ay ekrana veda eden “Binbir Gece” dizisi çekilirken rol arkadaşı Halit Ergenç’le başlayan ve uzun süre inkâr ettiği aşkını 7 Ağustos’ta Les Ottomans Otel’de nikâh masasına taşımaya hazırlanan Bergüzar Korel’in iki aylık hamile olduğu iddia edildi. Şu...
  3. Bergüzar Korel Kimdir?

Bergüzar Korel Kimdir?

Sevgili melekler, Halen atv ekranlarında yayınlanmakta olan Bitmeyen Şarkı dizisinin yıldız oyuncusu Bergüzar Korel ,sinema sanatçıları Tanju Korel ve Hülya Daracan'ın kızları olarak 27 Ağustos 1982'de İstanbul'da doğdu. Çocukluğunu Ulus'ta geçiren Korel, ilk öğrenimini Nilüfer Hatun İlköğretim Okulu, orta öğrenimini Yıldız Koleji'nde yaptı. Kolej'den mezun olmasının ardından Mimar Sinan...
  4. Bergüzar Korel Muhteşem Yüzyıl’da

Bergüzar Korel Muhteşem Yüzyıl’da

muhteşem yüzyıl, konuk oyuncu, bergüzar korel, ile ilgili detaylı bilgiler Muhteşem Yüzyıl'da Kanuni Sultan Süleyman'ı canlandıran Halit Ergenç'in oyuncu eşi Bergüzar Korel konuk oyuncu olarak geliyor... Muhteşem Yüzyıl kadrosu konuk oyunucları ile bile adndan söz ettiriyor. Son olarak Bitmeyen Şarkı dizisinde izlediğimiz Bergüzar Korel, hayat arkadaşı Halit Ergenç‘in dizisi Muhteşem...
  5. Tülin Şahin 'in En Güzel Fotoğrafları

Tülin Şahin 'in En Güzel Fotoğrafları

tülin şahin fotoları tülin şahin fotoğrafları Az önce hayatı hakkında bilgiler verdiğimiz Tülin Şahin fotoları ile sizleri başbaşa bırakıyoruz melekler :)

Sayfayı Paylaş