1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Berna Laçin hayatı

  Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  berna laçin hayatı, kimdir, kısaca hayatı, biyografi, dizileri, filmleri, hakkında bilgiler


  Oyunculuğunu çok başarılı bulduğum ve kendisini de çok güzel ve zarif bulduğum Berna Laçin hakkında bilgiler sunuyorum bu yazımızda Melek'ler.  < Konu Resmi..>


  Adı Soyadı: Berna LAÇİN
  Doğum Tarihi: 20-08-1970
  Doğum Yeri: İzmir
  Eğitim: İstanbul Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü


  1970’de İzmir’de doğan Berna Laçin İstanbul Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünü bitirdi..Bir çok dizide rol aldı..Çocuktan Al Haberi yarışması ile kendini çocuklara daha çok sevdirdi.Ada isminde bir kızı vardır.  Oynadığı Diziler

  Yıldızlar Savaşı
  Belalı Baldız
  Bir Dilim Aşk
  Seni Yaşatacağım
  Evdeki Yabancı
  Ateş Dansı
  İlk Aşk
  Böyle mi Olacaktı
  Sahte Dünyalar  Oynadığı Sinema Filmleri

  Bir Kadının Anatomisi
  Kızılırmak Karakoyun
  Yarına Gülümsemek
  Koltuk Belası
  Sevdiğim Adam  Çuvalda giysem bana bakarlar


  Berna Laçin....Sadece benim değil, herkesin takdir ettiği, başarılı bir oyuncu... Tecrübelerimden bilirim, Berna kadar takdir gören sanatçılarla röportaj yapmak zordur. Kasarlar insanı.


  Ancak Berna Laçin diğerlerinden farklı; şöhreti çoktan hazmetmiş... Üstelik çok dobra; hiçbir sorumda kıvırmadı ve bana bir sürü manşet verdi. Buyurun okuyun...

  Doğru bildiğinizi söyleyebildiğiniz gibi eleştirilmekten de korkmuyorsunuz. Bu yüzden de insanların bir kısmı sizi çok cesur buluyor; kimi ise davranışlarınızı iş güzarlık olarak yorumluyor. Acaba siz kendinizi hangi tarafa daha yakın buluyorsunuz?

  Nereden baktığına bağlı. Politik insanlar benden hoşlanmaz. Dobralıktan yana olanlar beni severler. `Herkesle çok iyi anlaşırım` modunda etrafta dolaşan insanlar vardır ya, ben de onlardan nefret ederim. Çünkü herkesin bir rengi vardır. Ortada olmak bir renksizliktir. Benim renklerim ortada.

  BANA HAK VERİYORLAR

  Ekranda yaptığınız sivri açıklamalarınızı izleyince, kontrolü zaman zaman kaybetmiş olduğunuzu düşünüyor musunuz?

  Diyorum ama aslında tam olarak öyle demiyorum. Ya kendimi yanlış anlatıyorum ya da söylediklerimi montajlarken kesiyorlar. Röportaj vermememin sebebi bu. Ama canlı yayınsa okey, kendimi çok iyi anlatıyorum. Ben bu ülkede kendini en iyi ifade eden insanlardan biriyim. Canlı yayınlarda herkes bana hak veriyor.

  Eğitimli ve bu işe yıllarını vermiş bir oyuncu olarak, Hülya Avşar gibi kişilerin gereksiz açıklamalarla mesleğinizi kötüye kullanarak, gerçek sanatçıları baltaladığına inanıyor musunuz?

  Aslında Hülya`yla ilgili sorulara cevap vermiyorum. Çünkü, Allah muhafaza böyle bir şey yaparsam, bana `Gündem yaratmak istiyor` derler. Bizim aslında Hülya`yla hiç polemiğimiz yok. Karşılaştığımız yerlerde birbirimize selam veririz, konuşuruz. Ama, `Berna`yı kara listeye aldım` dediğinden beri hiç görüşmedik.

  Çoğu kişi, son çalışmanız `Yıldız Savaşları` yayından kalkınca, yapım şirketinin başında bulunan Sadettin Saran`ı, sevgilisi Hülya Avşar`ın etkileyebileceğini düşündü, işin aslı neydi?

  Hülya Avşar`ın sevgililerine göre iş seçecek değilim ya? O dönemde sevgili değillermiş herhalde. Bir de Sadettin Saran salak bir adam ya, para koyuyor ve Hülya istemiyor diye, dizinin yayından kalkmasını istiyor, olacak şey değil. Adam, bir kere iş adamı. Ne saçma. Bununla ilgili çok soru geldi ama ilk kez size konuşuyorum.

  GİYİNMEK GÖRGÜ İŞİDİR

  İş bitince Sadettin Bey sizi arayıp, moral verdi mi?

  Hiç konuşmadık. Aslında onunla hoş bir diyaloğumuz vardı. Çok tebrik etmişti, performansımızı. Güzel anlaştık, aramızda hoş bir elektrik oldu. Fenerbahçeli olmasından kaynaklanan bir şeydi. Bu işler bitince beni bir aramasını beklerdim. Aramadı, kırıldım, gönül koydum tabii.

  Kendi deyişinizle `muhafazakar marjinal` değil de, karşı cinse kafayı takmış bir `nemfoman` olsaydınız, banka hesabınızda önemli bir artış olur muydu?

  Tabii ki. Türkiye`nin çok zenginlerinden benimle direk evlenmek isteyenler çıktı. Hiç görüşmeden, `Evlenelim` dediler. Evliyken bile `Ahhh keşke` diyenler çok kulağıma geliyor. Ama benim deli tarafımı da bilirler, yanıma yanaşamazlar.

  Yerine göre mi giyinmeyi seviyorsunuz?

  Ben uygunluktan yanayım. Öğlen dörtte bir partiye gidiyorsam uzun etekle dışarı çıkmam. Orada kısa giyerim, çünkü öğlen uzun etek giyilmez. Bu bir görgü kuralıdır. Gündüzün bir vakti, işli nakışlı giysiler, pahalı mücevherlerle dolaşmam ama akşam bunu yaparım. Bodrum`da sivri topuklu ayakkabılar, üzerimde `Changel` elbislerle dolaşmam. Çünkü onun yeri şık gece kulüpleridir.

  Meslektaşlarınızı bu konuda nasıl buluyorsunuz?

  Giyinmeyi bilmiyorlar. Bu biraz görgüyle alakalı. Avrupa`da akşam yemeğinde plajda giydiklerini giyseler çok uygunsuz kaçar. Gündüz lastik pabuçlarıyla geziyor Nikole Kidman. Gece de giyinip süslenip çıkıyor.

  Amaçları nedir?

  Dikkat çekmek istiyorlar. Bizim sektörde genelde işini iyi yaptığın için değil, dikkat çektiğin için iş alıyorsun, para kazanıyorsun. İnsanlar, `Kimse bana bakmıyor, biraz açılıp saçılayım` diyor. Çünkü kendilerine güvenmiyorlar, malzemeleri güçlü değil. Benim için o söz konusu değil, çuval da giysem bana bakarlar. Çünkü, o sıcak bir iletişimdir. Öyle bir şeye ihtiyaç duymuyorum. Yurtdışında da böyle insanlar var, Paris Hilton, Lindsay Lohan. Onlar da o kadar insanlar... Bu kızlara da saygı duyulmuyor.

  BİZİMKİLER DAHA MARJİNAL TAKILIYOR

  Bizimkiler Paris Hilton ve benzerlerine mi özeniyor?

  Evet, o kızlar da hayatın içinde bir renk ama o kadar. Herkes onlara özenince tuhaf bir şey ortaya çıkıyor. Üstelik onlar da bizim kadar abartmıyorlar işi. Bizimkiler daha marjinaller. Türkbükü kadınları fondöten, rimel, kalem, ruj makyajını yapıp sahile öyle iniyorlar. Amaç yüzmek, serinlemek değil; gösteriş...

  Magazincilerin her istediklerinde sizi sahilde güneşlenirken yakalayamamasının özel bir nedeni var mı?

  Beni yakalayamıyorlar çünkü, komşularımla birlikte dolmalar, börekler eşliğinde sahile iniyorum. Bodrum`da yazlığım var, çok mutluyum orada. Benim bulunduğum koyu bulmaları çok zor.

  BİR AŞK HİKAYESİ YAZDIM

  Yeni projeleriniz var mı?

  Hikaye yazdım. Arkadaşlarımla da senaryosunu oluşturduk. Senaryoyu okumadan birkaç yapımcı istedi fakat kararımızı vermedik. Bir aşk hikayesi, bir drama. Hatırla Sevgili`nin yönetmeni Burhan`la birlikte yapalım istiyoruz. Şimdi senaryo ona gitti, ondan da fikirler geliyor.

  Dizinin adı ne olacak?

  Ben `Karşılaşma` koydum adını ama senarist arkadaşlar `Dünden Kalan` daha iyi olur dediler, bakalım.

  Başrolde kimler oynayacak?
  Ben bunları yazarken, kafamda oynattım. İki erkek rolü var. Biri Emre Kınay diğeri ise Yetkin Dikiiciler. İkisinin de haberi var ve bu işin içinde olmak istiyorlar. Umarım o tarihte onların başka bir işi olmaz, birlikte çalışırız.


   
Berna Laçin hayatı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Berna laçin daldan dala atlıyor

  Berna laçin daldan dala atlıyor

  tv de yemek programı sunan oyuncu şimidide yeni bir diziye imza atıyor..Bu seferde Berna Laçin karşımıza bakalım hangi rolde çıkacak YENİ BİR DİZİYLE EKRANA DÖNÜYOR! UZUN SÜREDİR DİZİ YAPMAYAN BERNA LAÇİN, YENİ BAŞLAYACAK BİR DİZİDE OYNAYACAK.... Berna Laçin, 'Aşkın Gözü Kör' isimli romantik komedi dizisiyle ekrana dönüş yapmaya hazırlanıyor. Senaryosunu ve yönetmenliğini aynı zamanda...
 2. Berna Laçin`den Yağ Yakan Çay Tarifi

  Berna Laçin`den Yağ Yakan Çay Tarifi

  yağ yakan çay yag yakan caylar yağ yakıcı çay tarifi yag cay çaylar Bayanlar dikkat!! Sizler için yağ yakmanızı ve kilolarınızdan kurtulmanızı sağlayacak Berna Laçin`in uyğuladığı yağ yakan çay tarifini getirdik.Ekranların en beğenilen sunucusu bu çayla fazla yağlarından kurtulduğunu söyleyerek sizler için tarifini de verdi. Gerekli Malzemeler: 4-5 adet gülhatmi (afrika çiçeği ) 3 adet...
 3. Berna Laçin Cinayet Soruşturması İçin İfade Verecek

  Berna Laçin Cinayet Soruşturması İçin İfade Verecek

  berna laçin berna laçin haberleri Sevgili melekler, ünlü oyuncu Berna Laçin bir cinayet soruşturması için ifadeye çağrıldı. Haberin devamı, Berna Laçin haberleri şöyle.. 2005 yılında Küçükçekmece'de kimliksiz bir kadın öldürülmüş halde bulunmuştu. Geçtiğimiz günlerde İstanbul polisine mesaj gönderen bir kişi kadının öldürülmeden önce bir kişiyle konuştuğunu ve ismini hatırlamadığı bu...
 4. Berna Laçin Nasıl Zayıfladı ?

  Berna Laçin Nasıl Zayıfladı ?

  Bu konu; berna laçin diyeti hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kadınların korkulu rüyası fazla klilolar, onları her türlü yollara başvurmaya itiyor zaman zaman. Ekranlardan sevilen ünlülerin zayıflama sırları da bunların arasında. Son zamanlarda kilo veren ünlü isimlerden biri de Berna Laçin. Berna Laçin uyguladığı diyetle 6 ayda sağlıklı bir şekilde 8 kilo vermiş. Nasıl mı ?...
 5. Aşk Ekmek ve Hayaller Dizisi Berna Laçin Kimdir?

  Aşk Ekmek ve Hayaller Dizisi Berna Laçin Kimdir?

  berna laçin kimdir, berna laçin hayatı, berna laçin Sevgili melekler, yeni yılla birlikte başlayacak olan dizilerden biri Aşk Ekmek ve Hayaller dizisi. Show Tv'de yayınlanacak olan dizinin başrol oyuncularından biri Berna Laçin. İşte Berna Laçin hayatı hakkındaki bilgiler... Babası pilot olan güzel sanatçı, 20 Ağustos 1970 tarihinde İzmir’de doğdu. İlk olarak Yıldız Teknik...

Sayfayı Paylaş