1. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

beşiktaşlı melişlerimize

Konu, 'Moda Güncel' kısmında makber tarafından paylaşıldı.

ben fenerbahçeliyim ama siyeh ve beyaz benim vaz geçilmez renklerim arasındadır..beşiktaşlı meleklerimizlede paylaşmak istedim :D

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    399
    Ödül Puanları:
    83
beşiktaşlı melişlerimize konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beşiktaşlılara özel nickler

Beşiktaşlılara özel nickler

* besiktasliysan Ogun, Degilsen Itaat Et... * edirnenin Yollari Tastan , Varmi Buyuk Besiktas'tan. * delikanli Adam Renkli Takim Tutmaz.besiktasim Sen Bana Babamdan Kalan Miras Degil Ogluma Olan Borcumsun... * 1903'de Doldu Yurekler, Yer Siyah Gok Beyaz Sampiyon Besiktas. * yillarca Kahrolsak Dertten Kederden.bilsekki Kellemiz Kopar Bedenden.askimiz Harbiden Hemde Derinden.asla Vazgecmeyiz...
  2. Beşiktaşlılara Özel Nickler

Beşiktaşlılara Özel Nickler

çαяşι вιя яυнтυя вυ αℓєм∂є кяαℓ çαяşı αмιgσмυѕѕυη кєвαρçıмızѕıη уσкѕα яєкℓαм уıℓ∂ızıмıѕıη αηℓуαмα∂ıк ѕєη ηє αуαкѕıη αℓєη αвι ѕєη мαηуαкмıѕıη вєşιктαşѕıη ѕєη вιzιм ¢αηıмız çσк ѕєν∂ιк вє αвι вєşιктαşℓıуız öℓємηє кα∂αя ηє тяαвzση ηє ƒєηєявαнçє ηє∂є gαℓαтαѕαяαу кıѕкαηαηℓαя şιм∂ι çαтℓαѕıη вιя αℓℓαн'ıм вιя∂є ѕєη ναяѕıη вυ тαяαƒтαя нєρ ѕєηιηℓє вєşιктαş'ıм нαуαт ѕєηѕιη gєℓє¢єкѕє тüм...
  3. minik melişlerimize

minik melişlerimize

minik melişlerimiz için şeker mi şeker datlu mu datlu cıvıl cıvıl kıyafetler...buyrun...
  4. beşiktaşlılar burayaaaa :D:D

beşiktaşlılar burayaaaa :D:D

baktım ki fenerliler 1907 ye kadar sayıyorda neden biz 1903 e kadar saymıyoruz dedim. haydin ozamannn bütün karakartalları buraya bekliyorum. beşiktaşlı olunmazzzzzzzzzz beşiktaşlı doğulurrr :beşiktaş: :beşiktaş:

Sayfayı Paylaş