1. msfk

msfk Forum Okuru

Best Fm Mustafa Kara kimdir ?

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında msfk tarafından paylaşıldı.

Ya arkadaşlar az önce BEST FM dinliyordum bir kişi var heralde programcı vs de değil tam bilemiyorum ismini spiker bağırarakta söyledi nöbetteyim iki gündün denk geliyorum kimdir ya bu gece best fm de çıkan mustafa kara bilgisi olan var mı acayıp komik bi adam ve ben çok mrk ettim :)

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.302
    Ödül Puanları:
    113
    Telefon şakasına katılan biri ama adam zaten başlıbaşına şaka zaten:D:D Gerçekmi şakamı konuştuğunu anlamıyorsun bile bizde eşim ve arkadaşlarla birkaç gecedir Mustafa'yı dinliyoruz ve resmen kopuyoruz gülmekten. Henüz bende kim olduğunu bilmiyorum ama bir o kadar da merak etmiyor değilim hahaha

3. melike çolak

melike çolak Forum Okuru

adam süper konuşması söyledikleri çok komik

Best Fm Mustafa Kara kimdir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Best Fm Ali Ferahbot

Best Fm Ali Ferahbot

ali ferahbot ali ferahbot maç anlatımı best fm maç anlatımı canlı canlı Bugüne kadar bir çok spiker dinledim, ama Ali Ferahbot kardeşimin anlatımı bir başka, onu canlı tv maçlarında duymak görmek isterim. :) Ali Ferahbot'un Kaleminden; 14-09-1979 doğumluyum. Anadolu Üniversitesi iktisat fakültesi kamu yönetimi mezunuyum. Mesleğe başlamadan önce 1998 yılında başkent iletişim diksiyon...
  2. Cem Arslan Best fm

Cem Arslan Best fm

best fm cem arslan cem arslan best fm aslan aslan biyografi Sabahları yine işe giderken, dinlediğim nadir insanlardan bir tanesi Cem Arslan. Cem Arslan Resimleri Yapmaa bunu yapma bana :D:D Uykulu şekilde işe giderken uykumu acıyorsun Cem :) Ama en çok akşam üstü proğramını seviyorum. Heralde sabahları biraz mahmur oluyorsun. Akşamları daha şen şakrak geçiyor eve dönüş yolunda. Bu...
  3. EMRE TUNCER Best Fm

EMRE TUNCER Best Fm

emre tuncer best fm emre tuncer best fm resimleri hüznün yüzü Sayın dinleyici... Az önce dinlesem mi dinlemesem mi diye tereddüt ettiğinizi biliyorum. Bakın sizi etkilemek istemem. Ama bu zeki, çalışkan, başarılı, yakışıklı, karizmatik programcıyı,kendisi bunların gerçekliğine inanmaz, bir de bu kadar mütevazi radyocuyu mutlaka dinlemelisiniz. İnanın bu programcıyı dinlemeniz size çok...
  4. Mine Ayman best Fm

Mine Ayman best Fm

best fm mine ayman mine ayman astroloji best fm serdar gökalp avatar resimleri Selam herkese... Ben 1980 yılında İstanbul'da doğdum, 14 yaşından beri mikrofon başındayım. Doğuştan radyocuyum yani... 'Mineccim" adlıprogramım ile hafta sonları 11:00-15:00 saatleri arasında yayındayım. Mineccim'de ne mi var? Müzik, konser, sinema, tiyatro, magazin, gündem ve spordan söz ediyorum....
  5. Arıza Show Best Fm

Arıza Show Best Fm

best fm selçuk parasayar arıza show best fm selçuk arıza show şov Selçuk Parasayar resmi diye biliyorum inşallah odur ekliyorum arkadaşlarım. İlgi alanları : para kızlar radyo vs :) facebooktan gördüm Selçuk sakın kızma :D Müslüm baba fanatiği, güzel söz yazarı, ( ve hikayeee ohhhhhhhhhh ) :D:D Hafta içi hergün arıza'da çıkıyor. Komik Adam :D:D Buda Rıza Esendemir kardeşimizin resmi İşte...

Sayfayı Paylaş