Beste Bereket

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Beste Bereket
beste bereket kimdir
Son zamanların genç, güzel ve yetenekli bir oyuncusu olan Beste Bereket hakkında sizlerle biyografi ve resimlerini paylaşmak istiyorum
beste-bereket3-2928.jpg

Beste BereketBeste Bereket Biyografisi - Beste Bereket Kimdir? 1982 İstanbul doğumlu. Sıradan sayılabilecek bir ailenin yetenekli kızı. Babası amatör olarak müzikle ilgileniyormuşBeste Bereket Biyografisi - Beste Bereket Kimdir? hatta 1978'de Eurovision elemelerine bile katılmış. Annesi ise güzellik uzmanı. Lise sonda okuyanBeste Bereket Biyografisi - Beste Bereket Kimdir? hukukçu olmak isteyen bir erkek kardeşi var. İlk sahne tozunu 12 yaşındayken Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde yutmuş Beste. Bir sene çocuklar için açılan hafta sonu kuslarına devam etmiş. Ama liseye başlayınca tiyatro tutkusuna da ara vermesi gerekmiş.
Fenerbahçe Süper Lisesi'nde başarılı bir öğrencilik geçirmiş. "Öyle aşırı çalışkanlardan değildim" diyor ama okumaya meraklı. FizikBeste Bereket Biyografisi - Beste Bereket Kimdir? matematikBeste Bereket Biyografisi - Beste Bereket Kimdir? geometri en sevdiği dersler.
Gönlünde konservatuvar yatarken üniversite sınavında İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Fizik Bölümü'nü kazanmışBeste Bereket Biyografisi - Beste Bereket Kimdir? ama kayıt yaptırmamış.Daha sonraki denemesinde Mimar Sinan Üniversitesi'nin konservatuvar sınavını da kazanmış. 4 yıllık başarılı bir öğrencilik dönemi geçirmiş..
Oynadığı Diziler :

Parmaklıklar Ardında
Aşka Sürgün
Aynalar Oynadığı Filmler :

Beş Şehir
İki Süper Film Birden
Türev
Aşk Yolu
Akümülatörlü Radyo
Anadolu Kaplanı
Kayıp

beste-bereket4-2574.jpg