Beta hcg 1.20 çıkanlar bu hamilelik mi hamilemiyim kızlar cevap lütfen ?

U

Uzgunnn123

Forum Okuru
Beta hcg 1.20 çıkanlar bu hamilelik mi hamilemiyim kızlar cevap lütfen ?
Kızlar merhaba ben reglimin son günü eşimle birlikte oldum 4 yada 5 kere içe boşalma oldu üzerinden 12 saat geçmeden hemen ella ertesi gün hapı aldım. Son adet tarihim 30 haziran takvime göre birlikte oldugumuz gün doğurganlığın az olduğu zamanmis ve takvime göre temmuz 27 'de regl olmam lazımdı olmadım eczaneden test aldım yaptım negatif çıktı. Içim rahat etmedi 1 ağustos da bhcg ye baktirdim 1.20 negatif çıktı (2gun geçmişti regl tarihim) 2agustos da peçeteye adet kanamasi gibi bişey geldi ama devamı gelmedi daha sonraki günlerde kahverengi akinti geldi için rahat etmedi eczaneden aldığım bi test daha yaptım yine negatif ama hala regli olamadim bilgisi olan başına gelen varsa cevap verebilir mısıniz çok tedirginim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba, korunmasız her birliktelik istenmeyen gebelikler için risktir. Her dönem hamile kalmak mümkündür. Siz gecikme sonrası test yapmışsınız sonuç negatif gebe değilsiniz. Gecikmeniz muhtemelen kullandığınız ertesi gün hapın dan kaynaklanıyor. 1 hafta için de mensiniz gerçekleşmez ise doktora görünün..

Merhaba, korunmasız her birliktelik istenmeyen gebelikler için risktir. Her dönem hamile kalmak mümkündür. Siz gecikme sonrası test yapmışsınız sonuç negatif gebe değilsiniz. Gecikmeniz muhtemelen kullandığınız ertesi gün hapın dan kaynaklanıyor. 1 hafta için de mensiniz gerçekleşmez ise doktora görünün..
Merhaba benim adetime 10 gün vardı ben beta hcg 1.20 çıktı suan 5 6 gün var sabah çok az lekelenme meydana geldi ama suan yok temiz göğüs agrısı damarların şişliği kaşık agrısı sürekli ağlama isteği acaba varmıdır

Merhaba benim adetime 10 gün vardı ben beta hcg 1.20 çıktı suan 5 6 gün var sabah çok az lekelenme meydana geldi ama suan yok temiz göğüs agrısı damarların şişliği kaşık agrısı sürekli ağlama isteği acaba varmıdır
Merhabalar
Önceki soruyu da siz açtınız sanırım bu test sonucu ile hamilelik yok diyebiliriz. Dediğim gibi yaşananlar adet belirtisi de olabilir ya da psikolojik de olabilir diyebilirim. Adet gününüzü bekleyin sabredin biraz.

Geri