1. Emelsuman

Emelsuman Forum Okuru

Beta hcg 1.20 çıktı Gebelik yok yine dimi ? 3 gün gecikmem var

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Emelsuman tarafından paylaşıldı.

Kızlar ben adetimden 3 gün önce beta yaptırdım 1.20 cıktı ama vajina muaynede karnımda bir sıvı gördüğünü söledi doktor ama test negatif testi erkenmi yaptırdım bilmiyorum doktor adetin gelince gel demedi sıvının tam ne oldugunu konusunda netleştirmedi beni adetimde suan 3 gün gecikme var gebelik varmı yokmu diye tekrar kan testi yaptırsammı acaba bilmiyorum

2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.285
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , erken yapılan testler doğru sonuç vermeyebilir.Emin olmak için testi tekrarlayın.

Beta hcg 1.20 çıktı Gebelik yok yine dimi ? 3 gün gecikmem var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bhcg beta hcg değerim 1.20 çıktı hamile miyim ?

Bhcg beta hcg değerim 1.20 çıktı hamile miyim ?

Bhcg değerim 1.20 çıktı kızlar buna göre ben hamişmiyim acaba adetime daha 8 gün kadar var gibi ne diyorsunuz ?
  2. Aşılama yaptırdım beta hcg değerin 2,86 çıktı hamilemiyim

Aşılama yaptırdım beta hcg değerin 2,86 çıktı hamilemiyim

arkadaşlar ben 15 gün önce aşılama yaptırdım. 14. gün beta hcg 2.86 çıktı. dr 4 gün sonra tekrar bakalım dedi neyse bi umut tekrar eve döndük. bu arada adetim 3 gün geçti derken gece adet sancısı ile birlikte çok az kanamam oldu. kafam çok karışık ve bi yandanda rahat olmaya çalışıyorum şu sancı ve yerleşme kanamasına benzer kanamamda olmasa bütün belirtilerim var. hayırlısı yorumlarınızı...
  3. beta hcg 2.39 çıktı hamilemiyim

beta hcg 2.39 çıktı hamilemiyim

Merhabalar yeni üyenizim bir sorum olacak 11 agustosta reglim bitti ve 13 agustosta sevgilimle korunmadan iliski yasadık bir hafta sonrasında kan testi yaptırdık 2.39 cıktı sonuc ve iki haftadır sağ kasığımda batma ve agrı hissediyorum göğüslerimdede fazlasıyla agrı hamile olma olasılığım nedir lütfn cevaplayabilirmisiniz
  4. Kızlar Beta Hcg testi 1.20  miu/ml çıktı bu ne demek hamilemi yim

Kızlar Beta Hcg testi 1.20 miu/ml çıktı bu ne demek hamilemi yim

Selam kızlar Beta-hcg testi yaptırıpdım ve 1.20 mıu ml çıktı tam olarak bu ne demek artı araştırdım bi kaç yerde hamilelik yok diyorlar. Doğru mu hamile kalmış olabilir miyim. 1.20 çıktı acaba yükselir mi böyle çıkıpta sonradan hamile kalanlar var mı lütfen bana yardımcı olur musunuz. Geçen ayın 25 sinde mens oldum düzenlidir ve ortalama 28 günde bir olur bu ayiki gün gecikince bende kan...
  5. Beta hcg değeri 0,5 çıktı hamilelik var mı ?

Beta hcg değeri 0,5 çıktı hamilelik var mı ?

Btc kan testi yaptirdim 0.532 cikti referans araligi 0-7 hic bisey anlamadim lutfen cevap yazarmisiniz

Sayfayı Paylaş