Beta hcg 10.6 çıktı hamile miyim

C

Cserin

Forum Okuru
Beta hcg 10.6 çıktı hamile miyim
Adetim 2 buçuk ay gecikti bu süre zarfında 2defa doktora gittim ultrasonda bir şey gözükmedi ama beta hcg 10.6 çıktı hamile miyim doktor bu değere göre bir şey demem doğru değil dedi

Selamlar, biz doktorunuz kadar rahat değiliz bu hususta. Biz bu değere bakarak hamileliğin başladığını söyleyebiliriz. Bu anlamak için iki gün ara ile bu testi yapıp buraya sonuçlarını yazın yüzde yüze yakın netleştirelim durumu. Yani doktorlar size umut vermek istemiyorlar ama bu bhcg hormonu da hamileliği gösteriyor ve sonuç yüzde yüzdür. Eğer, bir dış gebelik söz konusu değil ise yüzde yüz hamilesiniz.

Tabiki bunda, beta hcg değerlerin de artış göstermesi gerekiyor. Düşmemesi gerekiyor. Siz bu araları biraz dinlenerek geçirin amiyane tabirle popoyu havaya dikin ve gelecek bebişe odaklanın :)

Adetim 2 buçuk ay gecikti bu süre zarfında 2defa doktora gittim ultrasonda bir şey gözükmedi ama beta hcg 10.6 çıktı hamile miyim doktor bu değere göre bir şey demem doğru değil dedi

Hcg gebelik hormonu olmasına rağmen sadece gebelik kaynaklı artmaz. iki buçuk aylık bir gecikmeye göre hcg değeriniz düşük ve gebeliğin söz konusu olmadığını belirtelim.

Geri