beta hcg 153 çıktı kaç haftalık hamileyim

O

Onlybuse

Yeni Üye
Üye
beta hcg 153 çıktı kaç haftalık hamileyim
Merhabalar,ben 31 Aralık 2016 da kürtaj oldum.dokt verdiği bir fitil yardımı ile de hastalandım yaklaşık 20 gün sürdü.şuan yani 17 ocak 2017 de tekrar hamile olduğumu öğrendim :( beta hcg 153 çıktı kaç haftalık hamileyim.bir ağdet tarihim olmadığı için günümü hesaplayamıyorum.ayrıca bu kadar erken hamile kalmak riskli değil mi??cavap verirseniz sevinirim sevgiler...

HemşireniZ

HemşireniZ

Aktif Üye
Üye
Merhaba 4 hafta 4 günlük hamilesiniz. Gebeliğinizin teyidi için doktor kontrolünde olun..

O

Onlybuse

Yeni Üye
Üye
Neye göre hesapladınız acaba,153 çıktı daha çok küçük dediler ama..

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
esra bice' Alıntı:
82,64 ne demek ablama müjde verebilir miyim :)

Merhaba hcg değeriniz görünürde gebelik lehine. 8 ve üstü değerler gebelik olarak değerlendiriliyor. Durumunuzun teyidi için bir kadın doğum uzmanına görünmeniz de fayda var.

D

Duygu.b

Forum Okuru
Merhaba 26-30 temmuz adettim şimdide adetim 5 gün gecikmede dün acile gittik gribim diye doktor hamilelik için test istedi beta hcg 153 çıktı sizce hamilemiyim? Doktor %100 hamilesin diyemem ama değerin yüksek çıkmış dedi.

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Hcg değerine göre hamilesiniz fakat tek değerle gebelik teşhisi yapılmaz. Hcg değerlerinizin düzenli olarak izlenmesi gerekiyor bu nedenle hekim kontrollerinizi aksatmayın.