beta-hcg 3.78 hamile kalabilirmiyim

melike çilem

Yeni Üye
Üye
beta-hcg 3.78 hamile kalabilirmiyim
ben diyaliz hastasıyım adet olamıyorum nasıl çocugum olur ipuçları testimde beta-hcg 3.78 çıktı hamilemiyim açıklayın ...!

Selamlar Melike Çilem, Tam olarak bu testi adetinize kaç gün kala yaptınız. Sanki yükselecek gibi bir değer görüyorum biraz daha net bilgiler verebilir misiniz ? Başka kullandığınız standart bir ilaç var mı ?

Merhaba, diyaliz hastası olmanız gebeliğe elbetteki engel değil fakat gebelik söz konusu olursa yakın takibiniz gerekecektir. Çünkü gebelik sağlıklı ilerlemeyebilir düşükle sonuçlanabilir. Ayrıca kronik böbrek yetmezliği olan gebelerde yüksek tansiyon, gelişim geriliği ve bebek ölümleri olabilmektedir. Detaylı ve sağlıklı bilgileri hekiminizden alabilirsiniz. Endişelerinizi ve sorularınızı hekiminize bildirin.

test fotorafları bunlar

Ekli dosyalar

• webcam-toy-foto4.jpg
    webcam-toy-foto4.jpg
    42,7 KB · Görüntüleme: 542
  • webcam-toy-foto3.jpg
    webcam-toy-foto3.jpg
    54,1 KB · Görüntüleme: 530
  • webcam-toy-foto2.jpg
    webcam-toy-foto2.jpg
    51,8 KB · Görüntüleme: 554
  • webcam-toy-foto1.jpg
    webcam-toy-foto1.jpg
    42 KB · Görüntüleme: 526
Merhaba, adminimizin belirttiği gibi diyaliz hastası olmanız hamile kalmanıza engel değil. Lakin anne ve bebek açısından riskli bir gebelik gelişebilir. Gebe kalan diyaliz hastalarının yakından takibi gerekir olası komplikasyonları önlemek ve önlem almak için..Tabi en sağlıklı bilgiyi hekiminizden alabileceğinizi de vurgulamak isterim. Sağlıklı günler diliyorum.

Geri