Etiketler:
  1. bhcgsorularım

bhcgsorularım Forum Okuru

Beta hcg bhcg değeri 1.2 ya da 1.20 tam olarak ne anlama geliyor ?

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında bhcgsorularım tarafından paylaşıldı.

Merhabalar arkadaşlarım bende yeni yeni hamilelik için çalışma yapıyorum ama her defasında sıkıntıya düşüyorum. Şimdi bana şu hcg değerlerinin tam olarak ne anlama geldiğini anlatır mısınız. Misal ben bu ay hamilelik var mı diye test yaptırdım ve sonuç 1.20 1.2 olarak görünüyorbu tam olarak ne demek. Birde misal gidip test yaptırdığımda nelere dikkat etmem gereriyor. Değerlerin tam olarak sonuçları nedir ? Yani hangi değer ne gösteriyor.
    Bana yardım edin lütfen. Sizleri seviyorum banada dua edin ve bende hamile kalayım inşAllah arkadaşlar.

2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.403
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba ,
    Değeriniz gebelik lehine değil. Test yapmadan önce yapmanız gereken tek şey ; doğru sonuç almak için beklenen menste en az 3 günlük gecikme olursa test yapılmalı.
    Bu nun dışan da 8 ve üstü değerler gebelik olarak kabul edilir.Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki linke tıklayınız.

Gebelik İçin Beta HCG Değeri Kaç Olmalı?

Beta hcg bhcg değeri 1.2 ya da 1.20 tam olarak ne anlama geliyor ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beta hcg nedir?

Beta hcg nedir?

beta hcg tablosu beta hcg nedir beta hcg, nedir, ne zaman kullanılır, etkileri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Gebeliğin öğrenilmesinde kullanılan yollardan biri beta hcg testidir.Bu testle ilgili bilgileri aşağıda bulacaksınız.. Beta HCG Testi nedir Gebe kalındıktan sonra bu gebelik bhCG adı verilen bir hormon salgılar. bhCG düzeyleri döllenmeden...
  2. Bhcg beta hcg değerim 1.20 çıktı hamile miyim ?

Bhcg beta hcg değerim 1.20 çıktı hamile miyim ?

Bhcg değerim 1.20 çıktı kızlar buna göre ben hamişmiyim acaba adetime daha 8 gün kadar var gibi ne diyorsunuz ?
  3. Beta hcg değerleri ne zaman yükselir

Beta hcg değerleri ne zaman yükselir

bu konu;beta hcg, hcg değerleri nedir hakkında bilgi vermektedir. Beta HCG testi,gebelik tayininde kullanılan güvenilir hızlı sonuç veren bir hormon testidir. Son günlerde Melekler Mekanı.com'a gebelik şüphesiyle beta hcg testi yaptıran,gebe olup olmadığını soran,tahlillerinin yorumlanmasını isteyen kullanıcılarımızdan,misafirlerimizden sorular geldi.Öncelikle belirtelimki bizler doktor...
  4. Beta Hcg nedir örnek sonuçlar ve değeri kaç olmalı

Beta Hcg nedir örnek sonuçlar ve değeri kaç olmalı

hcg nedir,hcg kaç olunca hamile olunur,hcg değerleri,hcg gebelik değerleri,hcg hamilelik değerleri,hacg örnekleri,beta hcg hakkında bilgiler Beta Hcg: Gebe olmayan bir kadında normal B Hcg değeri 0-10 mlU/ml dir. Gebelik döneminde ise sperm yumurtayı dölledikten ilk 7 ile 12 gün sonra B Hcg değeri yükselmeye başlar ve bu durum bize gebelik olduğunu gösterir. Bu tespit kan ya da...
  5. beta hcg değeri

beta hcg değeri

merhaba benimde gecen haftalık kan desti değerim 2809 cıkmıştır. ayrıca adet tarihim 7 aralık 2015 ti. doktor 5 haftalık dedi adet tarihime göre daha fazla olması gerekmez mi

Sayfayı Paylaş