Etiketler:
  1. Beta hcg degeri

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında İsmail Mihriban Ökdem tarafından paylaşıldı.

Arkadaslar benim beta hcg degerim 10.2 kan degerim 32 cikti lutfen acil cewap werin hamilemiyimmmm cok istiyorum

isimbulamiyorum bunu beğendi.
  2. isimbulamiyorum

isimbulamiyorum Forum Okuru

DEĞERLER BURADA KESİN HAMİLESİN :cheer2:
    3 hafta 10 - 50
    4 hafta 5 - 425
    5 hafta 20 - 7300
    6 hafta 1,080 - 56,000
    7 -12 hafta 7,650 - 290,000
    13-16 hf 13,300 - 250,000
    17-24 hf 4,000 - 165,000

3. isimbulamiyorum

isimbulamiyorum Forum Okuru

DARISI BİZEEEEE İNŞALLAHHHHHHHH :p;):):clapping::26:

4. Ebr89

Ebr89 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Değerin gebelik lehine :) 2 günde bir betahcg değeri 2 kat artış göstermeli deniyor bi test daha yaptırıp sonrasında bi doktora git derim ben çünkü bende aynı durumdayım ama bekliyorum :D

5. Ebr89

Ebr89 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Aminnnn insallaahh Allah isteyen herkese nasip etsin

Beta hcg degeri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beta hcg 3604,11

Beta hcg 3604,11

beta hcg beta hcg değerleri 200 cinsiyet kan testi değerleri Merhaba arkadaşlar ,ben de 3 senedir çocuk istiyordum.2 kez idrar testi yaptım pozitif çıktı ikisinde de.Bir de kan testi yaptırdım.BETA HCG 3604,11 çıktı.Son adet tarihim 4 haziran.Bu kan testi değeri normal mi sizce ? Yardımınızı rica arkadaşlar :)))
  2. Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Beta hcg değerlerine göre hamileliğinizin kaçıncı haftasında sınız acaba kaç haftalık hamilesiniz gibi bütün sorularınızın cevaplarını aşağıda sizler için oluşturduğumuz bhcg tablları ve karşılarında yazılan değerler ile anlayabilirsiniz. Bunun için bhcg testi yaptırdığınızdaki sonucu buradaki rakamlar ile karşılaştırmanız yeterlidir. Çok net olarak tam tamına şu kadarlık olmuş bebeğim şu...
  3. beta hcg 2.99

beta hcg 2.99

İlişkinin üzerinden 13 gün geçti ve ben dayanamayıp beta hcg baktırdım. 2.99 çıktı ama daha adet günüme 4 5 gün var :( acaba sonradan yükselirmi çok mu acele ettim dersiniz. :( başım dönüyo, gözlerim kararıyo bunlar psikolojikmi ya ben hamilemiyim ??? :grouphug:
  4. hcg degeri

hcg degeri

Adettetden 1 gün sonra kan testi yaptrdim 54.91 cikti nasıl sizce sizin degernz nasildi yardim edermsinz
  5. beta hcg değeri

beta hcg değeri

merhaba benimde gecen haftalık kan desti değerim 2809 cıkmıştır. ayrıca adet tarihim 7 aralık 2015 ti. doktor 5 haftalık dedi adet tarihime göre daha fazla olması gerekmez mi

Sayfayı Paylaş