1. zehra 29

zehra 29 Forum Okuru

Beta hcg değerim 16.87 cikti hamilelik var mı

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında zehra 29 tarafından paylaşıldı.

Iyi günler benim bugün adet günüm AMA olmadim bende saglik ocagina gittim ve gebelik testi yaptirdim 16.87 cikti sizce normalmi Doktor gebelik var dedi AMA degerin düsük dedi sizce korkmalimiyim ve KAC haftalik gebelik sayiliyor

2. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.173
    Ödül Puanları:
    113
    Sevgili zehra, bu yaptığınız testi 2 gün sonra bir kez daha tekrarlayın ve sonucunuz 30 üstü ise rahatlayın hamileliğiniz güzel gidiyor demektir. Korkmayın oraya yapıştırılmış değil Rabbim onu oraya koyduğuna göre sonuç güzel olacaktır. Güzel düşünün güzel olsun inşallah. Hayırlı olsun.

3. Uzman SühaN

Uzman SühaN Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.473
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba, Tek Değere bakıp gebeliğinizin seyri hakkın da biz değerlendirme yapamayız. + Son mens tarihinizi yazmadığınız için gebelik haftanız hakkın da bilgide veremiyoruz. Geç döllenme gibi durumlar da değer düşük görülebilir bunu kafanıza takmayın.Doktor kontrollerinizi aksatmayın, doktorunuz gebeliğinizi takip etmek için tekrar hcg testi isteyecektir.

Beta hcg değerim 16.87 cikti hamilelik var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelik Haftasına Göre Beta HCG Değerleri

Gebelik Haftasına Göre Beta HCG Değerleri

beta hcg değerleri,beta hcg değerine göre gebelik haftası, beta hcg değerine göre gebelik haftası hesaplama,beta hcg değerleri hakkında Beta HCG testi gebelik kadınlarda gebelik tanı koyulmasında kullanılan bir kan testidir.Beta HCG testi, gebelik tayininde kullanılan, güvenilir ve hızlı sonuç veren bir hormon testidir. Gebeliğin olduğu durumlarda, döllenme sonrası 8. günden sonra Beta HCG...
  2. beta hcg değerim 8.89 acaba hamilelik başlamış mı ?

beta hcg değerim 8.89 acaba hamilelik başlamış mı ?

Merhabalar beta hcg değeri ile ilgili bilgi istiyorum acaba bhcg değeri 8,89 a göre hamileliğim var mu bu hususta bana yardım edecek kimse var mı ?
  3. beta hcg 7,85 sonucuna göre hamilelik var mı gebemiyim ?

beta hcg 7,85 sonucuna göre hamilelik var mı gebemiyim ?

merhabalar adetim 7 gün gecikti kan testi yaptırdım 7,85 cıktı hamile olabilir miyim?
  4. beta hcg değerleri sonradan artar mı ?

beta hcg değerleri sonradan artar mı ?

Merhaba ben yazmıştım yine size 15 gündür adet olmuyorum diye bugün doktora gittim ve kist veya herhangi birşey çıkmadı çok şükür kan testi 0,33 çıktı acaba artar mı bu değer hamile kalmak çok istiyorum allah isteyen herkese nasip etsin inşallah
  5. Beta hcg değeri 0,5 çıktı hamilelik var mı ?

Beta hcg değeri 0,5 çıktı hamilelik var mı ?

Btc kan testi yaptirdim 0.532 cikti referans araligi 0-7 hic bisey anlamadim lutfen cevap yazarmisiniz

Sayfayı Paylaş