Etiketler:
  1. hastasıyım

hastasıyım Forum Okuru

beta hcg değerim 8.89 acaba hamilelik başlamış mı ?

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında hastasıyım tarafından paylaşıldı.

Merhabalar beta hcg değeri ile ilgili bilgi istiyorum acaba bhcg değeri 8,89 a göre hamileliğim var mu bu hususta bana yardım edecek kimse var mı ?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 7 Ekim 2016
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar 2 gün sonra lütfen testinizi yeniden yaptırın iki katı ve daha üstü artış olur ise hamilelik var diyebiliriz. Ama 5 değeri ve üstü için hamilelik denilebilir. Saygılar.

beta hcg değerim 8.89 acaba hamilelik başlamış mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelik Haftasına Göre Beta HCG Değerleri

Gebelik Haftasına Göre Beta HCG Değerleri

beta hcg değerleri,beta hcg değerine göre gebelik haftası, beta hcg değerine göre gebelik haftası hesaplama,beta hcg değerleri hakkında Beta HCG testi gebelik kadınlarda gebelik tanı koyulmasında kullanılan bir kan testidir.Beta HCG testi, gebelik tayininde kullanılan, güvenilir ve hızlı sonuç veren bir hormon testidir. Gebeliğin olduğu durumlarda, döllenme sonrası 8. günden sonra Beta HCG...
  2. beta hcg değeri

beta hcg değeri

merhaba benimde gecen haftalık kan desti değerim 2809 cıkmıştır. ayrıca adet tarihim 7 aralık 2015 ti. doktor 5 haftalık dedi adet tarihime göre daha fazla olması gerekmez mi
  3. beta hcg değerleri sonradan artar mı ?

beta hcg değerleri sonradan artar mı ?

Merhaba ben yazmıştım yine size 15 gündür adet olmuyorum diye bugün doktora gittim ve kist veya herhangi birşey çıkmadı çok şükür kan testi 0,33 çıktı acaba artar mı bu değer hamile kalmak çok istiyorum allah isteyen herkese nasip etsin inşallah
  4. Beta hcg değeri 0,5 çıktı hamilelik var mı ?

Beta hcg değeri 0,5 çıktı hamilelik var mı ?

Btc kan testi yaptirdim 0.532 cikti referans araligi 0-7 hic bisey anlamadim lutfen cevap yazarmisiniz
  5. Beta hcg değerim 16.87 cikti  hamilelik var mı

Beta hcg değerim 16.87 cikti hamilelik var mı

Iyi günler benim bugün adet günüm AMA olmadim bende saglik ocagina gittim ve gebelik testi yaptirdim 16.87 cikti sizce normalmi Doktor gebelik var dedi AMA degerin düsük dedi sizce korkmalimiyim ve KAC haftalik gebelik sayiliyor

Sayfayı Paylaş