beta hcg degerimdekii az artışş..........

YAW

Hamiş Melek
beta hcg degerimdekii az artışş..........
arakasşşalrr....hamileyim şükürler olsun.ilk degerim 21.28 1 gün sonra 30 çıktıı.benimkii gibii olup 3.degeri yükselen varmii

kimse yazmammıss bişiii.3.kan testimm 45....:( malaeseff yükselmiyoo doktor 5 gün bekleyip yeniden kan testii istedii.ondan sonra BAKcakmişş.dış gebelikmii normallmii yoksa düsükmüü.....çok ama çok üzgünümm acaba 4.kan testimde mucize olupta normal bi yükselmee olurmurkii

canım inşallah bebeğini kucağına alırsın hayırlısıyla olası bir düşüğe karşı kendine dikkat et sırtüstü yat devamlı.tavsiyem sen bilirsin yanlış anlama eşinle ilşkide bulunma istersen bikaç gün.

canim aRKADASLARİM cevap yamısın saolun.dün kanammmam vardii acile gittik.45 ollan deger 16 düsmüşş ve düsük başlamışikinicii melegimide kaybettim.allah sizlere yaşatmasin

çok gecmiş olsun belkide dinlenmen grekliydi tutunana kadar ne bileyim hani bazılarına hamilelikte bol yürüyüş verir bazılarına dinlenmen lazım gibi canım inşallah iyi bi gelişme olur senin acından canım seni anlıyorum

canim aRKADASLARİM cevap yamısın saolun.dün kanammmam vardii acile gittik.45 ollan deger 16 düsmüşş ve düsük başlamışikinicii melegimide kaybettim.allah sizlere yaşatmasin[/QUOT
canım geçmiş olsun bak bi trombofili testi yaptır derim ben.benimde bir düşüğüm oldu kanımda pıhtılaşma varmış bebeği besleyen kan damarları pıhtılaşınca bebek beslenemiyo ve düşüyo.inşallah en kısa zamanda bi bebeğin olur canım.

canim bu benim 2.düsügüm.1.de hemen yatırdım ve malesefffff kan pıtılaşmasiii çıktıı.bu hamileligimde igenelrimii oldum ama yine geç kaldım sanirm.3.hamileligimde daha dikkaktliii olacagim...sein durumlasr nasil peki

Geri